قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۶۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پلیس: یکی از عوامل ناامنی های اخیر در کرمانشاه بازداشت شد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری یکی از عوامل و سردسته های ایجاد ناامنی های اخیر در شهر کرمانشاه خبر داد.

پلیس: یکی از عوامل ناامنی های اخیر در کرمانشاه بازداشت شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری یکی از عوامل و سردسته های ایجاد اغتشاش و ناامنی های اخیر در شهر کرمانشاه خبر داد.

سردار «علی اکبر جاویدان» روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: پس از اغتشاشات یکی دو روز ابتدایی هفته گذشته در نقاط مختلف شهر کرمانشاه، شناسایی و دستگیری عاملان اغتشاشات در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان کرمانشاه با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی، موفق به شناسایی یکی از سردسته های اغتشاشگران به نام «محمد.م» که نقش عمده ای در تحریک مردم و ناآرامی های اخیر داشت، شدند.

سردار جاویدان تصریح کرد: این فرد همچنین قصد داشت طی یکی دو روز گذشته با تحریک عده ای از جوانان، به اغتشاش و ناامنی در محله نوبهار بپردازد که بلافاصله از سوی ماموران شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه این فرد در جریان اغتشاشات اخیر خسارت هایی را نیز به اماکن عمومی وارد آورده بود، تصریح کرد: بازجویی از وی به منظور کشف جزئیات بیشتر همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه برخی ها با سوء استفاده از مطالبه گری عامه مردم و تحت تاثیرات جو رسانه ای دشمنان نظام و انقلاب، دست به اقداماتی زدند که در شان کشور و نظام جمهوری اسلامی نبود، خاطرنشان کرد: پلیس نیز بنابر وظیفه ذاتی خود مقتدرانه با عوامل آشوب و ناامنی برخورد کرد.

سردار در پایان و با تاکید بر اینکه حساب افرادی که به دنبال ایجاد اغتشاش و ناامنی هستند با عموم مردم متعهد و انقلابی جداست، گفت: نیروی انتظامی قاطعانه در برابر افرادی که به دنبال آشوب و ناامنی در سطح جامعه باشند ایستاده و اجازه نخواهد داد این عده معدود باعث بی نظمی و هرج و مرج شوند.

در جریان اغتشاشات صورت گرفته روز شنبه ۲۵ آبان در کرمانشاه، سرگرد «ایرج جواهری» از ماموران کلانتری ۲۴ الهیه کرمانشاه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

افراد آشوب طلب در جریان ناآرامی های شنبه شب هفته گذشته خسارت زیادی به اموال مردم، بانکها و ادارات دولتی وارد کردند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha