قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۶۷۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار ایلام:

بسیج در همه ی عرصه ها تاثیرگذار بوده است

استاندار ایلام گفت: بسیج در همه ی عرصه ها تاثیرگذار بوده و امروز بیش از پیش نیازمند تفکر بسیجی هستیم.

بسیج در همه ی عرصه ها تاثیرگذار بوده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «قاسم سلیمانی دشتکی» در پیامی به شرح زیر هفته بسیج را گرامی داشت:

در تقویم رسمی کشور پنجم آذر ماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) در سال ۱۳۵۸ است. از آن روز تاکنون بسیج در همه صحنه ها نقشی بی بدیل داشته است.

در ۸ سال دفاع مقدس آنچه نیروی پیش برنده،  سپاه اسلام بود، بسیج و تفکر بسیجی بود که بی مهابا بر سپاه کفر تازیدند و ظفرمندانه درس ایثار و شهادت را در کتاب دفاع مقدس جادوانه ساخت.

کار بسیج تنها به دوران دفاع مقدس خلاصه نشد، بعد از دوران جنگ آنها در جبهه های دیگر در جهاد و رزم بودند، بسیج در عرصه ی سازندگی بعد از جنگ  در مناطق محروم کشورو عرصه علم و فن آوری و به طور کلی بسیج در همه عرصه ها حضوری سازنده و تاثیرگذار داشت .

امروز در این شرایط برای تقابل با دشمنی که با تحریم های ظالمانه تمام توان خود را علیه کشور و ملت ایران اسلامی به کار بسته است، بیش از پیش نیازمند تفکر بسیجی هستیم، تفکری که مولود یک فرهنگ غنی ،ایثار ، شهادت و ازخودگذشتگی است.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای بسیج، هفته بسیج را به تمام بسیجیان بویژه به مردم شریف، ولایت مدار و بسیجی استان ایلام تبریک می گویم و از درگاه خداوند متعال برای همگان سلامتی و موفقیت مسئلت می نمایم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha