قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۶۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ارتفاعات طارم مه آلود است

استان ها زنجانزنجان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: ارتفاعات شهرستان طارم مه آلود است و برای ۲۴ ساعات آینده نیز احتمال بارش های پراکنده پیش بینی می شود.

ارتفاعات طارم مه آلود است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سونا صرفی، روز شنبه ، افزود: سایر نقاط استان زنجان نیز با پوشش ابر مواجه است اما پدیده بارشی خاص نداریم و اگر از فردا آسمان صاف باشد با کاهش دما تا منفی پنج درجه مواجه خواهیم شد.

وی، میزان دمای فعلی شهر زنجان را صفر درجه سانتیگراد ذکر کرد و اظهار داشت: این میزان دما نسبت به روز گذشته /جمعه یک آذرماه/ چهار درجه سانتیگراد افزایش نشان می دهد.

صرفی تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته شهرستان ابهر با دمای منفی پنج درجه سانتیگراد سردترین نقطه این استان بود و شهرستان ماهنشان نیز با میزان دمای ۱۰ درجه سانتیگراد بالای صفر گرم ترین نقطه زنجان، گزارش شد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: از روز چهارشنبه، سامانه بارشی جدید نشات گرفته از سمت غرب، وارد کشور شده و این منطقه را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

در حال حاضر، استان زنجان از ۵۷ ایستگاه هواشناسی برخوردار است که در چهار باب از این ایستگاه ها به صورت شبانه روز و چهار ایستگاه دیگر نیز بطور ۱۲ ساعته، کارشناسان حرفه ای مستقرند و داده های وضعیت جوی در مابقی ایستگاه های استان نیز به صورت خودکار جمع آوری می شود.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha