قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۶۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۷۰۶/ شهید حسین زینلیان: جبهه نبرد حق علیه باطل را پر نگه دارید

شهید حسین زینلیان در وصیت نامه خود آورده است: از مردم شهیدپرور ایران تقاضا دارم همچنان که جبهه را پر نگاه داشته اید آن را پر نگه دارید تا پیروزی نهایی.

۷۰۶/ شهید حسین زینلیان:  جبهه نبرد حق علیه باطل را پر نگه دارید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،   از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

تبرک لحظاتمان با شهید حسین زینلیان:

بسم الله الرحمن الرحیم

پس از عرض ادب و درود و سلام بر آخرین فرستاده خداى بزرگ، خاتم المرسلین حضرت محمد مصطفى(ص) و سلام و درود بر تنها منجى عالم بشریت حضرت حجت ابن الحسن العسکرى صاحب الزمان(عج) و نایب بر حقش حضرت امام خمینى و درود بر تمام شهداى اسلام بخصوص شهداى جنگ تحمیلى که شجاعانه جنگیدند و شجاعانه شهید شدند.

 این وصیت نامه سرباز دین و اسلام و قرآن سرباز دین و وطن است؛ آرى پدر و مادر عزیزم افتخار کنید فرزندتان سرباز دین و اسلام و میهن شده و شهید شده، آرى آن روزى که لباس افتخار مقدس سربازى را بر تن پوشیدم آن لباس کفنم بود و افتخار مى کنم این لباس را پوشیده ام و از خداوند بزرگ همیشه مى خواستم که خدایا رستگارم کن حالا به خداى کعبه که رستگار شدم.

اى پدر و مادر و خانواده ام هیچ دوست ندارم به خاطر کشته شدن من گریه کنید براى آنهایى که بدنشان قطعه قطعه شده هنوز در صحنه نبرد افتاده گریه کنید برای آنهایی که مفقودالجسد هستند گریه کنید.

اى پدر و مادرم افتخار کنید پسرتان در راه اسلام کشته شده از مردم شهیدپرور ایران تقاضا دارم همچنان که جبهه را پر نگاه داشته اید پر نگهدارید.

برادر کوچکم تو باید وقتى که بزرگ شدى اسلحه مرا بردارى، در آخر از تمام اقوام و دوستان و آشنایان حلالیت مى طلبم . والسلام   

انتهای پیام/89001/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha