قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۶۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نقش رسانه های ضدانقلاب در اغتشاشات

رسانه های وابسته به ضدانقلاب اعم از شبکه های خبری ماهواره ای، اجتماعی و فضای مجازی، بعد از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین به جد تلاش می کردند تا مسیر درست پیگیری خواسته ها و مطالبات به حق مردم را به انحراف بکشانند.

نقش رسانه های ضدانقلاب در اغتشاشات

استان کردستان/روح الله زرین؛ همزمان با افزایش قیمت بنزین که جزو اقلام پرمصرف در کشور است شاهد اعتراضات به حق و قانونی مردم در بسیاری مناطق کشور بودیم که عمده درخواست مردم در جریانات چند روز اخیر در سراسر کشور، کنترل قیمت، شفاف سازی دولت، پرداخت تسهیلات رفاهی به اقشار کم درآمد و نمونه های مشابه است که باید از سوی تیم اقتصادی دولت شفاف سازی رسانه ای شود.

به دنبال این مطالبه گری مردم در برخی شهرهای کشور، اشرار و اغتشاشگران در قالب گروه های به ظاهر مردمی اقدام به تخریب اموال عمومی و سوءقصد به جان مردم بی گناه و بی دفاع را داشتند، اقدامی که موجب از بین رفتن میلیون ها تومان اموال عمومی، ملی و شخصی شد و چندین نفر هم به دست اشرار کشته شدند.

رسانه های بیگانه و ضدانقلاب سعودی، آمریکایی، انگلیسی و سلطنت طلبان تمام تلاش خود را برای تحریک مردم و علی الخصوص جوانان برای به اغتشاش کشیدن کشور بکار گرفتند تا بلکه بتوانند از این فضا بتوانند به نظام اسلامی و ملت ایران ضربه ای بزنند.

ضدانقلاب در چهار دهه عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی چشم دیدن پیشرفت های چند جانبه فرزندان این مرز و بوم را نداشته است و همواره در صدد ضربه زدن به ایران را داشته اند و در این راه از تمام ترفندهای جنگ نرم در قالب رسانه های فارسی زبان خود خیالات خام و واهی در سر داشته، خیالاتی که عمدتا ترویج دهنده خشونت، تعرض، بی بند و باری و نمونه های مشابه را به همراه داشته است.

رسانه های وابسته به ضدانقلاب اعم از شبکه های خبری ماهواره ای، اجتماعی و فضای مجازی، بعد از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین به جد تلاش می کردند تا مسیر درست پیگیری خواسته ها و مطالبات به حق مردم را به انحراف بکشانند.

این رسانه های ضدانقلاب بارها در سال های اخیر نشان داده اند که هیچ گاه حامی مردم ایران نبودند و نیستند و تنها در خیال خام خود می پندارند که در ایران اسلامی حکومت کنند و میلیاردها دلار از حامیان خود مانند رژیم منقرض شده پهلوی؛ سعودی ، انگلیس، آمریکا و اسرائیل دریافت می کنند تا صرف تولید برنامه های ضدایرانی خود در قالب شبکه های رادیو و تلویزیونی کنند.

درک بالای مردم سبب شد خط خود را از اغتشاشگران جدا کنند تا مشکلات و نیازهایشان را به صورت مسالمت آمیز و در فضای صلح و سازش پیگیری نمایند چرا که تجربه ثابت کرده است بیان مشکلات و نیازها و رسیدگی به آنها در فضای آرام نتیجه موثری خواهد داشت و هیچ گاه با تعرض، تجاوز و تخریب نمی توان به خواسته و نیازها در جامعه و در سطح کلان دست پیدا کرد. 

حال درخواست مردم از مسئولان کشوری این است که قبل از اجرای هر مصوبه ای مانند افزایش قیمت کالاها و بنزین با نیازسنجی از سطح جامعه و بررسی میزان درآمد مردم اقدام به تغییر قیمت ها و افزایش ها بپردازد چرا که عدم توجه به نیاز و خواسته های مردم به نوعی تحمیل آنرا به همراه دارد و در نتیجه موجب اعتراضات مردم و سوءاستفاده اشرار و آشوب گران از این فضا می شود.

همچنین در صورت افزایش طرح بسته های حمایتی مالی دولت از مردم و کنترل قیمت کالا و اقلام پرمصرف می تواند تا حدودی ثبات و آرامش در بازار ایجاد کند که تحقق این امر نیازمند نظارت جدی بر بازار است.

انتهای پیام/86/2330

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha