قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۶۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کارشناسان صهیونیستی: ممکن است نتانیاهو اسرائیل را درگیر جنگ غیرضروری کند

کارشناسان صهیونیستی معتقدند که نخست وزیر این رژیم ضعیف بوده و ممکن است برای خروج از بحران های خود، اسرائیل را درگیر جنگ غیرضروری کند.

کارشناسان صهیونیستی: ممکن است نتانیاهو اسرائیل را درگیر جنگ غیرضروری کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، کارشناسان صهیونیستی درباره خطرات ضعف «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم هشدار داده و گفتند که این ضعف ممکن است که نتانیاهو را به دنبال آغاز جنگ برای خروج از بحران هایی که با آن مواجه است، سوق دهد.

«امنون ابراموویچ» از کارشناسان سیاسی گفت: «سخنان روز پنجشنبه نتانیاهو شایسته یک نخست وزیر و حتی یک فرد مسئول نیست.»

«ریتا متسلیح» از روزنامه نگاران حزبی رژیم صهیونیستی نیز گفت: «شرایط خطرناک است به خصوص که نتانیاهو در تلاش است تا حزب لیکود را علیه سیستم قضایی تحریک کند و حزب های راستگرا را برای برگزاری تظاهرات در خیابان ها متحد کند.»

وی افزود: «اکثر اعضای حزب لیکود از نتانیاهو به تنگنا آمده اند و در فکر رهایی و سرنگونی وی هستند. آنها این موضوع را یادآوری می کنند که چگونه نتانیاهو شارون را سرنگون کرد اما دیگران را از انجام چنین کاری علیه خود برحذر می دارد.»

«عمیت سیگل» کارشناس مسائل سیاسی نیز می گوید: «نتانیاهو آدم خطرناک و ضعیفی است اما پرونده های حساس و خطرناکی در دست اوست. وی کنترل امنیت، ارتش و کابینه را در دست دارد.»

وی اضافه کرد: «کابینه ضعیف و بی تجربه است و همگی تحت سیطره نتانیاهو هستند. بنابراین این امکان وجود دارد که نتانیاهو رو به جلو فرار کند و جنگ غیر ضروری با ایران یا غیر آن آغاز کند.

«آویخای مندلبیت» دادستان کل رژیم صهیونیستی شامگاه پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که نتانیاهو رسما به تقلب، دریافت رشوه و سوء استفاده از اعتماد عمومی متهم شده است. نتانیاهو ۳۰ روز فرصت دارد تا به صدور درخواست سلب مصونیت، اعتراض کند.

در قوانین رژیم صهیونیستی، نیازی به استعفای نخست وزیر مستقر در صورت متهم شدن به یک جرم نیست، اما در صورتی که مجرم شناخته شود باید از سمتش استعفا کند. 

انتهای پیام/.

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha