قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۶۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تا صعود تیم ملی به به جام جهانی ۲۰۲۲

بانوان چند بازی می توانند به آزادی بروند؟

در صورت صعود تیم ملی فوتبال ایران به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بانوان می توانند حداقل در ۸ بازی رسمی  به ورزشگاه آزادی بروند.

بانوان چند بازی می توانند به آزادی بروند؟

تیم ملی فوتبال ایران سال آینده در چارچوب رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ۳ دیدار را مقابل تیم های ملی فوتبال هنگ کنگ، بحرین و عراق در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد کرد و یک دیدار خارج از خانه را نیز مقابل تیم ملی فوتبال کامبوج برگزار می کند.

در صورت صعود از مرحله مقدماتی، تیم ملی فوتبال ایران در یک گروه شش تیمی قرار می گیرد و تا خردادماه سال ۱۴۰۰ که دیدارهای مرحله نهایی انتخابی جام جهانی به اتمام می رسد باید ۵ دیدار خانگی دیگر را نیز در ورزشگاه آزادی به مصاف حریفان برود، آن هم در صورتی که تیمی همانند عربستان در گروه ایران قرار نداشته باشد، چراکه دیدار تیم های ایرانی و عربستانی بر اساس تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا باید به میزبانی کشور ثالث برگزار شود.

تیم ملی فوتبال کشورمان ۷ فروردین ماه سال آینده در ورزشگاه آزادی میزبان هنگ کنگ خواهد بود. پس از آن ۱۲ همان ماه به کامبوج سفر می کند تا مقابل حرف خود صف آرایی کند.

دومین بازی رسمی تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی پنج شنبه ۱۵ خردادماه سال آینده مقابل بحرین خواهد بود و در آخرین دیدار خود از این مرحله نیز سه شنبه ۲۰ خردادماه در تهران پذیرای عراقی ها است.

بنابراین تیم ملی فوتبال ایران تا پایان خردادماه سال آینده به طور قطع ۳ بازی رسمی را در ورزشگاه آزادی برگزار می کند که با توجه به فراهم شدن امکان حضور بانوان در دیدارهای تیم ملی در ورزشگاه آزادی از پنج شنبه ۱۸ مهرماه سال جاری، آن ها می توانند حداقل تا پایان خردادماه سال ۱۳۹۹ در سه دیدار خانگی دیگر در ورزشگاه آزادی حضور پیدا و از نزدیک ملی پوشان را حمایت کنند.

در صورت صعود تیم ملی فوتبال ایران به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و با احتساب عدم هم گروهی با سعودی ها نیز، ملی پوشان کشورمان تا خردادماه سال ۱۴۰۰ در ۵ بازی خانگی دیگر میزبان حریفان خود در ورزشگاه آزادی خواهند بود که حضور بانوان در این دیدارها نیز بلامانع است.

گفتنی است افزایش دفعات حضور بانوان در رقابت های ملی در ورزشگاه آزادی مشروط به تدارک دیدارهای دوستانه برای تیم ملی و تصمیم گیری بلیت فروشی برای بانوان است.

انتهای پیام  

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha