قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۶۳۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

احتمال برگزاری تمرین تراکتور در چمن مصنوعی

تیم تراکتور احتمالا یک جلسه تمرینی در چمن مصنوعی برگزار کند.

احتمال برگزاری تمرین تراکتور در چمن مصنوعی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از تبریز، محل برگزاری دیدار تیم های تراکتور تبریز و نود ارومیه در جام حذفی کشور امروز بعد از بازدید سهیل مهدی نماینده فدراسیون از 2 ورزشگاه شهر ارومیه مشخص می شود.

چمن ورزشگاه تختی ارومیه طبیعی است، اما ورزشگاه جدید شهید باکری ارومیه چمن مصنوعی بوده و این ورزشگاه نسبت به تختی ارومیه شانس بالاتری برای میزبانی برخوردار است.

در صورتی که برگزاری بازی در ورزشگاه شهید باکری تایید شود، تیم تراکتور یک جلسه تمرینی خود پیش از سفر به ارومیه را در چمن مصنوعی انجام خواهد داد.

البته در این مورد نگرانی برای تیم تراکتور وجود ندارد، زیرا این تیم در بازی مقابل نساجی در چمن مصنوعی قائم شهر بهترین نتیجه خود را در لیگ برتر رقم زده و به برتری 4 بر صفر دست یافته بود.

همچنین هر 2 تیم نود ارومیه و تراکتور تبریز در شرایط برابر مقابل هم قرار می گیرند، زیرا ورزشگاه خانگی تیم نود ارومیه هم استادیوم تختی ارومیه بوده و این تیم هم مانند تراکتور در چمن طبیعی بازی کرده است و هر 2 تیم عادت به بازی در چمن مصنوعی ندارند.

بازی تیم های نود ارومیه با تراکتور تبریز از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کشور روز سه شنبه 5 آذر در شهر ارومیه برگزار می شود.

انتهای پیام/20/60017

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha