قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۶۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همکاری ۷۰۰ مبلغه با تبلیغات اسلامی لرستان

مسئول امور بانوان ادراه کل تبلیغات اسلامی لرستان، گفت: ۷۰۰ مبلغه لرستان در سامانه سجام ثبت نام کرده و با این اداره کل همکاری دارند.

همکاری ۷۰۰ مبلغه با تبلیغات اسلامی لرستان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، لیلا کریمی با اشاره به همکاری ۷۰۰ مبلغه با اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان که در سامانه سجام ثبت نام کرده اند، گفت: علاوه براین جمعیت بانوان فرهیخته به عنوان یک کار تشکیلاتی در استان تشکیل شده است.

وی با اشاره به همکاری ۶۰ بانو با اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان در قالب جمعیت بانوان فرهیخته، عنوان کرد: اعضای این جمعیت از نظر سطح تحصیلات فوق لیسانس به بالا بوده و با کل ادارات و مردم سطح جامعه تعامل دارند.

کریمی ادامه داد: ممکن است یک کارشناس نتواند با تمام مردم ارتباط برقرار کند، بنابراین این جمعیت که عمدتاً فوق لیسانس به بالا هستند و کار فرهنگی تبلیغی انجام می دهند، در جلسات و گردهمایی ها شرکت کرده و آسیب های اجتماعی ـ فرهنگی را بررسی می کنند.

مسئول امور بانوان ادراه کل تبلیغات اسلامی لرستان، هدف از تشکیل جمعیت بانوان فرهیخته لرستان را تلاش جهت ارتقاء سطح فرهنگی بانوان دانست و افزود: تلاش ما این است که از ظرفیت خانم های فرهنگی و باسواد در این راستا استفاده کنیم.

وی ادامه داد: اعضای جمعیت بانوان فرهیخته باتوجه به حضوری که در سطح جامعه دارند نظر و ایده می دهند و سازمان تبلیغات اسلامی باتوجه به ظرفیت هایی که دارد این ایده ها را عملیاتی می کند.

کریمی عنوان کرد: مبلغات ما با حضور در سطح مدارس و خوابگاه ها با دانش آموزان و دانشجویان صحبت کرده و سعی در بالا بردن سطح آگاهی آن ها دارند.

مسئول امور بانوان ادراه کل تبلیغات اسلامی لرستان، با اشاره به همکاری سازمان تبلیغات با آموزش وپرورش جهت حضور مبلغات برای برپایی نماز جماعت و پاسخگویی به سؤالات شرعی دانش آموزان در سطح مدارس، اظهار کرد: این جمعیت با دستگاه ها ارتباط فرهنگی و اجتماعی دارند.

وی عنوان کرد: همچنین سایت جمعیت بانوان فرهیخته لرستان در حال فعالیت است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha