قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۶۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«زنانی با گوشواره های باروتی »روی دیگر سکه نبرد با داعش در هنر هفتم

«زنانی با گوشواره های باروتی »روی دیگر سکه نبرد با داعش است، جایی که دستگیرشدگان زنان و کودکان بی پناهی هستند که هنوز باور دارند داعش برپاکننده حکومت اسلامی خواهد بود و آن ها در سایه اسلام حقیقی زندگی آرامی خواهند داشت.

«زنانی با گوشواره های باروتی »روی دیگر سکه نبرد با داعش در هنر هفتم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اصفهان، سرمای پائیزی و حوادث ناشی از گرانی بنزین دست در دست هم دادند تا گرمای سالن های سینمای نصف جهان هم کمتر شود و هفته گذشته را با فروش پائین تر نسبت به قبل، از هفته های سرد سینمایی رقم بزنند.

این هفته «زنانی با گوشواره های باروتی» به کمک جدول اکران فیلم های اصفهان خواهند آمد تا پرده های نقره ای نصف جهان با اندک تغییری این هفته را آغاز کند از همین رو برنامه اکران سینماهای شهر اصفهان را در ادامه به تفکیک خواهید خواند.

سینما پردیس چهارباغ

در پردیس سینمایی چهارباغ فیلم های «هزارتو»، «منطقه پروازممنوع»، «تورنادو»، «بنیامین»، «چشم و گوش بسته»، «سمفونی نهم» و «مطرب»، «رد خون» و «مسخره باز» اکران می شوند؛ ساعت شروع هر یک از این فیلم ها از ساعت 10 خواهد بود و تا ساعت 22:30 ادامه خواهد داشت، این سینما با داشتن چند سالن این امکان را به مردم می دهد تا بر اساس سلیقه های مختلف خود بتوانند فیلم های مدنظر را در هر یک از این سالن ها به تماشا بنشینند.

سینما ساحل

همچنین پردیس سینما ساحل علاوه بر فیلم های «مطرب»، «هزارتو» و «منطقه پروازممنوع»، «سمفونی نهم»، «چشم و گوش بسته»، «بنیامین»، «تورنادو»«رد خون» و «مسخره باز» که با پردیس چهارباغ مشترک است، فیلم های «ایکس لارج»، «کلوپ همسران»، «درخونگاه»، «سال دوم دانشکده من»، «ماجرای نیمروز 2» را از ساعت 10 الی 23:20 بر روی پرده های نقره ای خود به نمایش می گذارد.

سینماهای فلسطین و سپاهان

5 فیلم با عنوان های «هزارتو»، «چشم و گوش بسته»، «مطرب»، «هزارتو» و «منطقه پروازممنوع» بر روی پرده سینما سپاهان به تصویر درمی آیند؛ این سینما از ساعت 10 الی 22:30 میزبان علاقه مندان به سینما است، همچنین در این هفته سینما فلسطین نیز فیلم های «چشم و گوش بسته»، «مطرب» و «منطقه پروازممنوع» را از ساعت 10:30 تا 22 اکران می کند؛ گفتنی است این فیلم ها هرکدام در سانس های مختلف بر روی پرده خواهند رفت.

پردیس سینمایی سیتی سنتر

پردیس سینمایی سیتی سنتر با نمایش آثار «تورنادو»، «مطرب»، «چشم و گوش بسته»، «سمفونی نهم»، «ماجرای نیمروز 2»، «بنیامین»، «هزارتو»، «کلوپ همسران»، «مسخره باز» و «درخونگاه» و از ساعت 10:30 تا 23:30 آماده ارائه خدمات به میهمانان هنر هفتم خواهد بو همچنین این پردیس سینمایی در حوزه هنر و تجربه اکران مستند زنانی با گوشواره های باروتی ساخته رضا فرهمند را خواهد داشت.

معرفی مستند

«زنانی با گوشواره های باروتی» نام مستندی ساخته رضا فرهمند و تهیه کنندگی مرتضی شعبانی است.

این مستند روایت گر همراه شدن روزنامه نگاری به نام نور در مسیری دشوار با نیروهای ضد داعش عراقی است که با زنان قربانی یا همسران داعشی ها، مصاحبه کرده و مصائب آن ها را جویا می شود در واقع «زنانی با گوشواره های باروتی» روی دیگر سکه نبرد با داعش است، جایی که دستگیرشدگان زنان و کودکان بی پناهی هستند که هنوز باور دارند داعش برپاکننده حکومت اسلامی خواهد بود و آن ها در سایه اسلام حقیقی زندگی آرامی خواهند داشت.

این مستند نه به دام سانتی مانتالیسم می افتاد و نه عقیده ای را به بیننده تحمل می کند بلکه صرفاً با ثبت حقایق مخاطب را به چالش می کشاند.

انتهای پیام/63106/ک30/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha