قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۶۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون استاندار لرستان:

گرانی کاغذ، دغدغه فعالان عرصه کتاب/ دولت از ناشران حمایت می کند

معاون استاندار لرستان گفت: گرانی کاغذ، موجب ایجاد دغدغه برای فعالان عرصه کتاب شده است.

گرانی کاغذ، دغدغه فعالان عرصه کتاب/ دولت از ناشران حمایت می کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمود ثمینی در آیین تجلیل از خادمان نشر لرستان با تاکید بر توجه ویژه مردم به کیفیت کتاب های انتشار یافته، اظهار کرد: ناشران بهترین تضمین کننده کیفیت موضوعی کتاب هستند.

وی با بیان این که اهمیت علم بر کسی پوشیده نیست و قاعدتاً انتقال علم هم نیازمند به ابزار و امکاناتی است که باید هم به آن پرداخته شود و هم مورد توجه ویژه قرار گیرد، افزود: آگاهی بخشی به انسان ها و انتقال فرهنگ ها در گرو  قلم زدن، تحلیل کردن و اقداماتی است که همه در سایه کتاب متصور است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بارها در خلال بازدید از نمایشگاه های بین المللی کتاب بر اهمیت نشر و کتاب و نقش آن در رشد جامعه و همچنین جایگاه ویژه ناشران در کیفیت بخشیدن به موضوع کتاب ها تاکید فرموده اند که باید به طور جدی مدنظر قرار گیرد.

ثمینی با اشاره به این که موضوعاتی از جمله گرانی کاغذ، موجب ایجاد دغدغه برای فعالان عرصه کتاب شده است، اظهارکرد: گرچه عده ای معتقدند امروزه و به واسطه تکنولوژی های جدید و فضای مجازی، تمایل به کتاب های کاغذی کاهش یافته اما باید گفت آن چیزی که برای انسان از ماندگاری بیشتری برخوردار بوده کتاب کاغذی است و دولت با تمام توان از ناشران و فعالان عرصه کتاب حمایت کرده و می کند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha