قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۶۰۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ابراهیمی: «کالدرون» نفت مسجد سلیمان را آنالیز نکرده بود

ورزش فوتبالتهران مربی اسبق پرسپولیس گفت: پرسپولیس با تیمی بازی داشت که ۹ هفته شکست نخورده بود و وظیفه «گابریل کالدرون» این بود که این تیم را آنالیز کرده و راه های باز کردن دروازه…

ابراهیمی: «کالدرون» نفت مسجد سلیمان را آنالیز نکرده بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «ناصر ابراهیمی» روز جمعه اظهار داشت: به جز سید جلال حسینی که به بهترین شکل ممکن از تجربیات خود در خط دفاعی استفاده می کند، سایر مدافعان پرسپولیس عملکرد خوبی نداشتند.

وی افزود: «محسن ربیع خواه» تا زمانی که در پست هافبک دفاعی بازی می کرد توانست برنامه های نفت مسجد سلیمان را خنثی کند اما از زمانی که جایش را با «مهدی شیری» عوض کرد این فرصت را به بازیکنان حریف داد تا چند فرصت گلزنی به دست آورند.

مربی اسبق پرسپولیس خاطرنشان کرد: سوشا مکانی در این مسابقه روز خوبی را پشت سر گذاشت و با واکنش های خود حرف اول را در این بازی زد و عامل اصلی پیروزی نفت مسجد سلیمان بود.

وی تصریح کرد: پرسپولیس با تیمی بازی داشت که ۹ هفته شکست نخورده بود و وظیفه کالدرون این بود که این تیم را آنالیز کرده و راه های باز کردن دروازه این تیم را پیدا کند که این کار را انجام نداد.

ابراهیمی تاکید کرد: وقتی بازیکنان نفت مسجد سلیمان با نفرات زیاد دفاع می کردند بازیکنان پرسپولیس نباید پاس های عمقی داده و این اجازه را به مدافعان حرف بدهند تا توپ ها را به راحتی دفع کنند.

پیشکسوت فوتبال در پایان گفت: اگرچه پرسپولیس در این جدال شکست خورد اما هنوز برای قهرمانی در لیگ نوزدهم شانس دارد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha