قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۵۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

درخواست برکناری «کالدرون» و تشویق «برانکو» از سوی هواداران سرخ های پایتخت

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و نفت مجسد سلیمان در حالی به پایان رسید که هواداران پرسپولیس در واکنش به شکست تیم محبوب شان، خواستار جدایی «گابریل کالدرون» شده و «برانکو ایوانکوویچ» را تشویق کردند.

درخواست برکناری «کالدرون» و تشویق «برانکو» از سوی هواداران سرخ های پایتخت
دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان، عصر امروز (جمعه) اول آذر در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار شد که در پایان 90 دقیقه، با برتری یک بر صفر زردپوشان نفتی پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، هواداران پرسپولیس در دقایق پایانی این مسابقه که تقریباً امیدی به برتری تیم محبوب شان نداشتند، برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق سرخ پوشان را مورد تشویق قرار دادند و شعار «حیا کن رها کن» برای کالدرون سر دادند.

 پس از پایان بازی، بازیکنان پرسپولیس سریع به رختکن رفتند و در سوی مقابل، تارتار سرمربی نفت مسجد سلیمان بازیکنان خود را جمع کرد و آنها را به سمت هواداران نفتی ها برد تا از آنها به خاطر تشویق هایی که در طول مسابقه کردند، تشکر کنند.

در پایان این مسابقه، خبرنگاران به سراغ محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس رفتند و از او درباره چهارمین شکست فصل سرخپوشان سوال کردند اما انصاری به سوال خبرنگاران جواب نداد و گفت: الان وقت مناسبی برای مصاحبه نیست.

وی در پاسخ به این سوال که بازیکنان پرسپولیس به دلیل نتایج ضعیف خود جریمه خواهند شد یا خیر، گفت: هیچ چیز هنوز معلوم نیست و باید این موضوع بررسی شود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha