قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۵۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امنیت بزرگترین سرمایه یک کشور است

امام جمعه اراک امنیت را مهمترین مسئله کشور عنوان کرد.

امنیت بزرگترین سرمایه یک کشور است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آیت الله دری نجف آبادی در خطبه های امروز نماز جمعه اراک گفت: قرآن کریم بسیار درباره منافقان هشدار داده است. همچنین امیرالمومنین علیه السلام نیز احادیث بسیاری درباره منافقین ذکر کرده اند، از جمله اینکه آنها هم گمراه هستند و هم گمراه کننده.

وی افزود: کسانی که در حوادث اخیر آب به آسیاب دشمن ریختند منافق هستند. نتانیاهو و ترامپ و آل سعود نیز منافق هستند که ژست حمایت از حقوق بشر می گیرند ولی مردم بی گناه غزه و یمن را به خاک و خون می کشند. اینها مثل یزیدیان هستند که به شکرانه شهادت امام حسین علیه السلام مسجد ساختند.

وی ادامه داد: مردم در حوادث اخیر مثل کوه ایستادند. همه سوار یک کشتی هستیم و اگر کسی کشتی را سوراخ کند همه آسیب خواهیم دید. به نظر من حوادث هفته گذشته یک توطئه بسیار گسترده تر بود که با هوشیاری مردم و رهبری خنثی شد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی عنوان کرد: برخی استان ها مثل استان اصفهان حیف بودند. استانی که حججی را تقدیم اسلام کرده نباید شاهد آتش زدن پمپ بنزین و فروشگاه می بود.

قربانعلی دری نجف آبادی اضافه کرد: هر جراحی درد دارد، ولی مسئولان باید تلاش کنند تا درد و ضرر جراحی به حداقل برسد. می شد مسئله بنزین را حکیمانه تر پیش برد. مسئولان باید بهتر اطلاع رسانی می کردند تا ما خجالت زده نشویم. اکنون نیز نباید فقط بنزین را گران کرد و دست روی دست گذاشت. هم خودروها باید کم مصرف تر شوند هم وسایل نقلیه عمومی بیشتر و سود گران کردن بنزین نیز باید به فقرا برسد.

وی افزود : اگر کسی در خیابان قمه کشی کند و عربده بکشد محارب است، چه برسد به افرادی که در اغتشاشات اسلحه به دست وارد صحنه شدند. خون برهم زنندگان امنیت ملی هدر است، اینان محارب هستد و حکمشان معلوم است.

وی ادامه داد: امنیت بزرگترین سرمایه یک کشور است و برهم زدن امنیت بزرگترین خیانت را انجام می دهند و در واقع خیانتی بزرگتر از این متصور نیست. دشمنان می خواهند ما امنیت نداشته باشیم ولی مردم ما بیدارند.

دری نجف آبادی افزود: تاسیس شجره طیبه بسیج یکی از اقدامات عظیم امام راحل بود که هسته های ناامنی در کشور را خشکاند. در برابر گرگ های عالم خوار، همه ما مردم بسیجی هستیم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha