قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۵۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امکان جدید امنیتی توییتر برای کاربران؛ فعال سازی احراز هویت دو مرحله ای بدون نیاز به شماره تلفن

 بسیاری از کاربران توییتر برای فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای خود با مشکلاتی جدی رو به رو بودند، به همین دلیل توییتر روش فعال سازی این کد احراز هویت را تسهیل کرده است.

امکان جدید امنیتی توییتر برای کاربران؛ فعال سازی احراز هویت دو مرحله ای بدون نیاز به شماره تلفن

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  بسیاری از کاربران توییتر برای فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای خود با مشکلاتی جدی رو به رو بودند، به همین دلیل توییتر روش فعال سازی این کد احراز هویت را تسهیل کرده است.

برخی کاربران توییتر برای وارد کردن شماره تلفن خود برای فعال سازی احراز هویت دو مرحله ای مبتنی بر اس ام اس مشکل داشتند. اکنون توییتر شرایط را برای فعال سازی این امکان بدون دسترسی به موبایل فراهم کرده است.

برخی کاربران توییتر که شماره موبایل خود را تغییر داده یا سیم کارت خود را به هر دلیلی از دست می دهند نیز با محدودیت های رو به رو بودند که از این پس مشکل مذکور حل می شود. امکان تایید هویت دو مرحله ای امکانی جدید نیست اما تا پیش از این به جز استفاده از اس ام اس راه دیگری برای تایید این دسترسی وجود نداشت.

برخی نیز معتقد بودند استفاده از شماره تماس و اس ام اس، امنیت کاربران را به شدت تضعیف می کند و امکان هک را برای هکرها راحت تر می کند. حتی سال گذشته هکرها حساب کاربری مدیرعامل توییتر؛ جک دورسی را هک کردند و محتواهای نژادپرستانه منتشر کردند.  در همان زمان نیز اعلام شد که این هک با کمک شماره تلفن انجام شده است، بنابراین روش مذکور می تواند خیال بسیاری از کاربران را راحت کند.

باید دید این امکان در بلند مدت چه بازخوردی خواهد داشت و کاربران از آن استقبال می کنند یا خیر. نظر شما چیست؟ آیا این ویژگی جدید به نفع کاربران توییتر است؟

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha