قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۵۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه اهواز:

دشمن می خواهم دوباره بر کشور مسلط شود/ مسئولان ساده زیست باشند

اهواز - امام جمعه اهواز گفت: دشمن می خواهد با توطئه و دودستگی، یک بار دیگر بر کشور ما مسلط شود ولی هیچگاه به این هدف خود نخواهد رسید.

دشمن می خواهم دوباره بر کشور مسلط شود/ مسئولان ساده زیست باشند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام و المسلیمن سید عبدالنبی موسوی فرد در خطبه های نماز جمعه اهواز اظهار کرد: دشمن می خواهد با توطئه و دودستگی، یک بار دیگر بر کشور ما مسلط شود اما با وحدتی که میان مردم  وجود دارد هیچ گاه به این هدفش نمی رسد.

وی با تاکید بر اینکه بنا بر فرمایش حضرت امام خمینی (ره)، آمریکا هیچ گاه مورد اعتماد نیست و نباید دست به سوی او دراز کرد، افزود: برخی خیال می کنند با تخریب اماکن عمومی و کشتن مردم مظلوم می توانند فکر پلید خود را در ضربه زدن به میهن اسلامی پیاده کنند اما هیچ گاه به این هدف خود نمی رسند.

امام جمعه اهواز با اشاره به اقدامات اغتشاشگران در پی افزایش قیمت بنزین اظهار کرد: عبرت هایی که باید از این حوادث بگیریم این است که  مردم مطالبات خود را در یک فضای سالم و رودرو با مسئولان در میان بگذارند و مسئولان هم باید در زندگی خود ساده زیستی را پیاده و در جهت حل مشکلات مردم و رسیدگی به مطالبات آنها اقدام کنند.

موسوی فرد با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری با بیانات اخیر خود یک بار دیگر کشتی انقلاب اسلامی را از یک طوفان دیگر نجات دادند، تصریح کرد: ما در هشت سال دفاع مقدس در دفاع از انقلاب و میهن اسلامی حقمان را ادا و فرزندان خود را هدیه دادیم و در این برهه از زمان هم ولایت را تنها نخواهیم گذاشت و مردم بصیر فردا در راهپیمایی گسترده اهواز در دفاع از ولایت فقیه و امنیت و اقتدار کشور حماسه می آفریدند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هفته بسیج و تجلیل از خدمات گسترده این نهاد مقدس در کشور و استان فرا رسیدن آغاز چهلمین سالگرد اقامه نماز جمعه اهواز را گرامی داشت.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha