قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۵۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه یاسوج:

نظارت جدی بر بازار برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاها شود

استان ها کهگیلویه و بویراحمدیاسوج امام جمعه یاسوج گفت: نظارت جدی و مستمر بر بازار کشور و کهگیلویه و بویراحمد برای جلوگیری از افزایش قیمت انواع کالاها و خدمات به بهانه سهمیه بندی بنزین شود.

نظارت جدی بر بازار برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاها شود

حجت الاسلام و المسلمین سید علی اصغر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: طرح سهمیه بندی بنزین در صورتی موفق است و فواید متعددی برای مردم دارد که منجر به افزایش قیمت کالاها و خدمات نشود.

وی افزود: قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد با حضور گسترده در راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار کشور که روز گذشته برگزار شد، غیرت دینی و پایبندی خود به نظام و انقلاب را یکبار دیگر نشان دادند.

امام جمعه یاسوج بیان کرد: سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین موجب سوء استفاده و موج سواری معاندان نظام و انقلاب و عده ای فریب خورده شد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: ملت فهیم، آگاه، بابصیرت، ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی هر چند که پس از سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین اعتراض هایی داشتند اما به موقع صف خود را از آشوبگران جدا کردند.

وی به هفته بسیج (۲۹ آبان ماه تا پنجم آذرماه) اشاره کرد و ابراز داشت: بسیجیان نیروهای کارآمد کشور در میادین و عرصه های مختلف هستند و تاکنون نیز به نحو مطلوبی درخشیده و منشأ خدمات ارزنده بوده اند.

امام جمعه یاسوج گفت: تا زمانی که تفکر بسیجی بین مردم و مسئولان اجرایی کشور حاکم است دشمنان نمی توانند کوچکترین ضربه ای به نظام و انقلاب وارد کنند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت: عمر دشمنان نظام و انقلاب رو به پایان بوده اما ایران اسلامی روز به روز در حال پیشرفت و ترقی در زمینه های گوناگون است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha