قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۵۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آیت الله علما:

مردم نمی گذارند در کشور ناامنی ایجاد شود/ لزوم توجه به تولید ملی

کرمانشاه _ امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: مردم نمی گذارند در کشور ناامنی ایجاد شود و در این حوادث هم صف خود را از آشوبگران جدا کردند.

مردم نمی گذارند در کشور ناامنی ایجاد شود/ لزوم توجه به تولید ملی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  آیت الله مصطفی علما در خطبه های نماز جمعه این هفته تقوای الهی را بزرگترین سرمایه زندگی هر فردا برشمرد و اظهار داشت: سعی کنیم دلهایمان از تقوای الهی موج بزند.

خطیب نماز جمعه کرمانشاه با گرامیداشت هفته روشندلان بر ضرورت خدمت رسانی به این قشر جامعه تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با گرامیداشت هفته بسیج بیان داشت: از بزرگترین نعمات نظام اسلامی بسیج است و امروز بسیاری از مشکلات جامعه به دست بسیجی ها حل می شود. 

آیت الله علما با اشاره به نقش بسیج در هشت سال دفاع مقدس افزود: تمام ملت ایران بسیجی هستند و حضور مردم در راهپیمایی های مختلف برگرفته از فرهنگ بسیجی است. 

وی با بیان اینکه بسیج مظهر انقلاب است، بیان داشت: هر جا و در هر عرصه ای بسیج حضور داشته ، موفق عمل کرده است. 

خطیب جمعه کرمانشاه در ادامه با گرامیداشت ۷ آذر روز نیروی دریایی ارتش بیان داشت: در همان روزهای اول نیروی دریایی عراق با رشادت های غیورمردان ما به گل نشست.

آیت الله علما در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین نیز عنوان کرد: خود ما باید مراقب قیمت ها باشیم و نگذاریم قیمت ها افزایش یابد.

امام جمعه کرمانشاه با قدردانی از مسئولان استانی، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و ... برای برقراری نظم و امنیت در استان ادامه داد: شهید جواهری برای امنیت کشور جان خود را از دست داد  و واقعا به چه گناهی به شهادت رسید.

آیت الله علما تاکید کرد: مردم بدانند این اتفاقات مصداق حقوق بشر امریکایی است.

وی با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با جمعی از تولیدکنندگان تصریح کرد: همانگونه که معظم له بر ثروت ملی تاکید کردند؛ ایران کشور ثروتمندی است و باید گسترش رفاه عمومی در دستور کار باشد و سفره مردم باید معقول باشد.

خطیب نماز جمعه کرمانشاه با تصریح اینکه نباید به خارج از کشور امید بست، گفت: مصون سازی اقتصادی باید در دستور کار باشد و نباید بگذاریم تحریم ها بر اقتصاد ما اثر چندانی داشته باشد.

وی ادامه داد: باید تولید داخلی را رونق ببخشیم و دولت نیر وظیفه اش این است که زیرساخت ها را فراهم کند و امکانات را در اختیار تولیدکنندگان قرار دهد.

امام جمعه کرمانشاه ادامه داد: بانک ها نیز باید در اختیار جوانان باشند و زمینه را برای اشتغال فراهم کنند.

آیت الله علما با تاکید بر رونق تولید داخلی نیز خاطرنشان کرد: برندهای داخلی باید مورد توجه قرار گیرد چرا باید تولید کشور ما با برند خارجی به فروش برسد تا مشتری داشته باشد.

وی در ادامه با اشاره به اغتشاشات روزهای اخیر نیز گفت: مردم نمی گذارند در کشور ناامنی به وجود بیاید. همه مردم می دانند این قضایا کار چه کسی است و در همان روز اول صف خود را از این آشوبگران جدا کردند. 

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه ادامه داد: من به دولت عرض می کنم اگر می خواهید موفق باشید باید راه امام و رهبری را ادامه دهید چرا که اینها پدران انقلاب هستند و نسخه ای که برای انقلاب می نویسند نسخه آسمانی و الهی است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha