قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۵۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۶۵میلیارد ریال صرف اجرای طرح ارتقای کیفی آب شرب ریگان می شود

استان ها کرمانکرمان به گفته رئیس اداره آب و فاضلاب شهری ریگان اینک با اعتبار ۶۵میلیارد ریال طرح ارتقای کیفی و کمی آب شهر ریگان در حال اجرا است .

۶۵میلیارد ریال صرف اجرای طرح ارتقای کیفی آب شرب ریگان می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسین پیدایش روز جمعه با اشاره به اینکه  رسالت تشکیل شرکت های آب و فاضلاب در سطح کشور بالابردن کیفیت و کمیت آب شرب است اظهار داشت : نصب دستگاههای فوق پیشرفته روز دنیا ارتقا کیفیت آب در ین شهرستان در حال اجرا می باشد .

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری ریگان تصریح کرد : با توجه به افت شدید دبی چاههای شهرستان در تابستان امسال متاسفانه با کمبود جدی اب در نقاط بالا دست و بعضا با قطع اب مواجه شدیم .

پیدایش افزود :با پیگیری های صورت گرفته طی دوماه گذشته ۲حلقه چاه در ریگان و گنبکی با اعتبار ۲۵میلیارد ریال حفر و تجهیز شد و وارد مدار قرار گرفت .

وی با اشاره به اینکه  با حفر این دو حلقه چاه مشکل اب اشامیدنی شهر ریگان وگنبکی برطرف شد بیان داشت: با حفر این دو حلقه چاه  اب اشامیدنی ۴روستای شوق اباد، جهان اباد ، محمد اباد سرحدی و شریک اباد برطرف شد .

رئیس اداره اب وفاضلاب شهرستان ریگان بیان داشت: برای تامین اب اشامیدنی این ۴روستا ۸کیلومتر لوله گذاری وخط انتقال انجام شد و۱۲کیلومتر شبکه داخلی در حال اجرا می باشد .

پیدایش افزود: برای ابرسانی به این ۴روستا تا کنون ۳۰میلیارد ریال هزینه شده است که تا دو ماه اینده مشکل اب اشامیدنی این ۴روستا نیز برطرف خواهد شد.

شهر ریگان با ۲۵هزار خانوار یکی از شهرهای پرجمعیت شرق استان کرمان است .

ریگان با ۹۸هزار نفر جمعیت دهمین شهر از لحاظ جمعیت وهشتمین شهر از لحاظ وسعت در  استان کرمان می باشد  .

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha