قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۵۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس مطرح کرد؛

حمایت از مصرف کننده بهانه دولت برای ممنوعیت صادرات محصولات کشاورزی

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس، گفت: یکی از ایرادات و مداخلات دولت در بخش کشاورزی ممنوعیت های صادراتی اعمال شده به بهانه پایین نگه داشتن قیمت محصولات، برای مصرف کننده است.

حمایت از مصرف کننده بهانه دولت برای ممنوعیت صادرات محصولات کشاورزی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمدعلی کیخا رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نامه وزارت جهاد کشاورزی به وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص کاهش عوارض صادرات گوشت مرغ، گفت: به عنوان مدافع تولیدکنندگان و کشاورزان انتظار داریم دولت شرایط فروش محصولات آنها را به بالاترین قیمت فراهم کند.

شرایط افزایش درآمد تولیدکنندگان و کشاورزان فراهم شود

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر امکان افزایش درآمد کشاورزان و تولیدکنندگان با صادرات وجود دارد  باید شرایط آن فراهم شود، ادامه داد: وجود امکان صادرات محصولات و افزایش درآمد ناشی از آن باعث تشویق سرمایه گذاری بیشتر در این بخش می شود.

کاهش عوارض صادرات مرغ مورد حمایت کمیسیون کشاورزی است

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری بیشتر در بخش های کشاورزی و تولیدی در بلند مدت به نفع اقتصاد کشور است، عنوان کرد: اگر نامه ای از سوی وزیر جهاد کشاورزی به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص کاهش عوارض صادرات ارسال شده باشد مورد حمایت کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست است.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از ایرادات و مداخلات دولت در بخش کشاورزی ممنوعیت های صادراتی اعمال شده به بهانه پایین نگه داشتن قیمت برای مصرف کننده است، گفت: دولت می تواند با مجموعه ای از سیاست های مناسب نیاز مصرف کننده را تامین و زیانی به تولیدکنندگان وارد نکند تا فعالیت آنها اقتصادی باشد و آن را گسترش دهند./

پایان پیام

منبع خانه ملت
ثبت نظرات
captcha