قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۵۴۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

از سوی سازمان سینمایی صورت گرفت؛

صدور مجوز نمایش «خوب، بد، جلف۲» و یک فیلم دیگر

در جلسه اخیر شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی «خوب، بد، جلف۲» و «فصل ماهی سفید» مجوز نمایش گرفتند.

صدور مجوز نمایش «خوب، بد، جلف۲» و یک فیلم دیگر

روابط عمومی سازمان سینمایی اعلام کرده که در جلسه اخیر شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی، مجوز نمایش دو فیلم «خوب، بد، جلف: ارتش سری» و  «فصل ماهی سفید» صادر شده است.

«خوب، بد، جلف: ارتش سری» به نویسندگی و کارگردانی پیمان قاسم خانی و تهیه کنندگی محسن چگینی در تهران و لواسان فیلمبرداری شده است. قسمت اول «خوب، بد، جلف» در سال ٩۵ با استقبال مخاطبان مواجه شد و در سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر توانست دیپلم افتخار بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را کسب کند. سری دوم فیلم، قرار است در یک فضای متفاوت به روایت زندگی حرفه ای سام و پژمان بپردازد.

سام درخشانی، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، ستاره پسیانی، ریحانه پارسا، مارال فرجاد، علی اوجی، شکیب شجره و فرهاد آئیش و با هنرمندی گوهر خیراندیش، در «خوب، بد، جلف: ارتش سری» به ایفای نقش پرداخته اند.

«فصل ماهی سفید» هم اولین فیلم سینمایی قربان نجفی است که به تهیه کنندگی مشترک علی گلبهاران و آرش سجادی حسینی، در چالوس و تهران فیلمبرداری شده است.

محمدرضا فروتن، لادن مستوفی، بیژن بنفشه خواه، میلاد کیمرام، بهزاد خداویسی و شقایق دهقان بازیگران اصلی «فصل ماهی سفید» هستند. این فیلم مضمونی اجتماعی دارد و فیلمنامه آن برداشتی ایرانی از «باغ آلبالو» آنتوان چخوف است.

منبع سینما پرس
ثبت نظرات
captcha