قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۵۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مشارکت بیش از 122 هزار نفر در برنامه های ورزش همگانی استان اردبیل

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: بیش از 122 هزار نفر در برنامه های ورزش همگانی در یک ماه گذشته حضور داشته اند.

مشارکت بیش از 122 هزار نفر در برنامه های ورزش همگانی استان اردبیل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به ضرورت توجه به ورزش در جامعه و به خصوص ورزش همگانی اظهار کرد:  بیش از 122 هزار نفر در برنامه های ورزش همگانی در یک ماه گذشته حضور داشته اند.

وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در راستای همگانی کردن ورزش، طی آبان ماه 5 هزار و 384 عنوان برنامه اجرا کرده است که در این برنامه 122 هزار و 325 نفر مشارکت داشتند.

سرپرست اداره کل ورزش  جوانان استان اردبیل با بیان اینکه ترغیب مردم به ورزش همگانی از اولویت های وزارت ورزش و اداره کل است تصریح کرد: از مجموع برنامه های اجرا شده، 3هزار و 425 عنوان برنامه در حوزه بانوان و یک هزار و 959 عنوان برنامه حوزه آقایان بوده  و همچنین از مجموع شرکت کنندگان، 58 هزارو 835 نفر خانم و 36هزار و 517 نفر آقا بوده است.
وی بیان کرد: همایش پیاده روی، ورزش صبحگاهی، کوه نوردی و کوهپیمایی، دوچرخه سواری، همایش ها و جشنواره های ورزشی، مسابقات محلات، برنامه های فرهنگی، برنامه ها و کلاس های آموزشی و ورزشی، مسابقات کارکنان، مسابقات ورزشی و گلگشت از جمله برنامه های حوزه ورزش همگانی است.
برادران گفت: اجرای یم هزار و 219 برنامه ورزش صبحگاهی، 146 برنامه فرهنگی، 185 مسابقات کارکنان و 395 مسابقات ورزشی از شاخص ترین برنامه های آبان ماه بوده است.

انتهای پیام/3463/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha