قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۵۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کدام خوراکی ها شما را می کُشد؟

کدام خوراکی ها شما را می کُشد؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، باشگاه خبرنگاران: عده ای از افراد فکر می کنند که تنها مصرف بیش از حد قلیان و سیگار آن ها را دچار پیری زودرس و مرگ می کند، اما باید بدانید که مصرف مواد غذایی سالم هم مانند موارد زیر می تواند باعث تداخل در وضعیت جسمانی و بستری شدن شما در بیمارستان شود.


کلم
طبق پژوهش های علمی مصرف زیاد سبزیجات کلمی با اینکه سرشار از مواد مغذی مانند بروکلی است باعث ایجاد مشکلات قلبی زیاد و کم کاری تیروئید در بدن می شود و شما را سریع تر به کام مرگ می کشاند.


تن ماهی
از آن جایی که در کنسرو ها و ماهی مقدار زیادی جیوه پیدا می شود مصرف آن برای همه انسان ها مخصوصا کودکان و بانوان باردار به هیچ وجه توصیه نمی شود چرا که خوردن جیوه باعث مسمومیت های زیادی مانند ناتوانی انگشتان و مشکلات شنوایی زیادی خواهد شد که حتی می تواند در عملکرد ذهن و یادگیری تداخل ایجاد کند.

 

مصرف شیرین بیان
خوردن بیش از اندازه شیرین بیان سیاه به علت ترکیب گلیسیرین باعث مشکلات قلبی و فشار خون بالا خواهد شد.


مصرف انواع ویتامین ها
بسیاری از افراد با تصور نادرست هنگام سرماخوردگی به استفاده از ویتامین ها روی می آورند، اما با وجود اینکه این ویتامین ها برای بدن مفید هستند، اما مصرف بیش از حد آن ها مانند ویتامین A منجر به سرطان های خفیف و ایجاد مشکل در سیستم عصبی خواهد شد.


قارچ ها
خوردن قارچ های خوراکی در کشور های گوناگون در هنگام تفریح به علت ترکیبات سمی زیاد در خود می تواند منجر به توهم و تشنج در شما شود. توصیه ما به شما این است که قبل از مصرف قارچ های خوراکی از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل فرمایید.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha