قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۴۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت:

رانندگان لرستان برای دریافت سهمیه بنزین به سامانه ایرانیان اصناف مراجعه کنند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: رانندگان حمل ونقل عمومی این استان برای دریافت سهمیه بنزین به سامانه ایرانیان اصناف مراجعه کنند.

رانندگان لرستان برای دریافت سهمیه بنزین به سامانه ایرانیان اصناف مراجعه کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا صفی خانی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در راستای حمایت از حوزه خدمات به ویژه حمل ونقل، شورای اقتصاد برای رانندگان سهمیه لحاظ کرده و علاوه بر آن برای تمامی اتحادیه ها، تاکسی تلفنی ها و تاکسی های اینترنتی سهمیه ای نیز پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: رانندگان باید در سریع ترین زمان اطلاعات خود را در سامانه "ایرانیان اصناف" ثبت کنند تا سهمیه مورد نظر آن ها لحاظ شود و از تأثیر افزایش قیمت بنزین در حمل ونقل داخلی شهرها جلوگیری کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با تأکید بر اینکه افزایش قیمت بنزین بر نرخ کالاها تأثیری نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان موظف شده که از طریق سامانه های مربوطه، تمامی گروه های کالایی که از مبادی رسمی وارد کشور و یا در کارخانه های داخلی تولید می شوند را روزانه پایش کنند که هیچ گونه افزایش قیمتی اعمال نشود.

صفی خانی همچنین با اشاره به استقرار ۲۵ تیم بازرسی بازار، افزود: ۳۰۰ واحد صنفی استان روز گذشته (یکشنبه) بازرسی شده که گزارشی در خصوص افزایش قیمت ها دریافت نشده است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha