قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۴۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه یزد:

درایت مقام معظم رهبری موجب جلوگیری از فتنه دشمنان شد

استان ها یزدیزد نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد با بیان اینکه ملت ایران هیچ زمانی با آشوبگران و اغتشاشگران همراهی نکرده و نمی کنند، گفت: مقام معظم رهبری با درایت از فتنه بزرگ…

درایت مقام معظم  رهبری موجب جلوگیری از فتنه  دشمنان شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی عصر پنجشنبه در دیدار جمعی از نخبگان بسیجی استان به مناسبت آغاز هفته بسیج افزود: این هوشیاری مردم و درایت و رهبری های مقام معظم رهبری موجب شکست اهداف پلید کفرجهانی و حامیان آنها شد.

وی ادامه داد:  دشمنان با تمام قوا علیه انقلاب کار کرده اند چون با پیروزی این نظام، زحمات چند صدساله آنها برای آقایی بر جهان از بین رفت و دیگر آن تسلطی که به وسیله کشتن میلیون ها انسان به دست آورده اند، درحال از بین رفتن است.

امام جمعه یزد تصریح کرد: دشمن به جهت حیله گری خیلی قدار است و همه ما باید همیشه برای حفاظت و حراست از انقلاب آماده باشیم و در مقابل استکبار ایستادگی کنیم تا زمینه ظهور امام زمان(عج) فراهم و کار تشکیل تمدن اسلامی تکمیل شود.

ناصری یزدی با بیان اینکه نگهداری انقلاب از چند راه میسر است گفت: یکی از این راه ها، حفظ اعتقادات، ایده و ایستادگی خودمان است و اینکه در مسیر منحرف نشده و از لحاظ ایستادگی، سستی به خودمان راه ندهیم.

امام جمعه یزد اظهار داشت:  یک سری افراد آماده تخریب و خرابکاری هستند و دیده شده که در اعتراضات مردمی این افراد به خرابکاری پرداختند و قطعا به دنبال ایجاد ناامنی های بسیار زیاد بودند.

ناصری یزدی با تاکید بر اینکه همه به خوبی می دانند که صف مردم از اغتشاشگران جداست عنوان کرد: مردم به هیچ عنوان با افرادی که به دنبال اغتشاش، آشوب و تخریب اموال عمومی هستند همراهی نکرده و نمی کنند.

همچنین فرمانده سپاه الغدیر  یزد با اشاره به بخش هایی از بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: امروز سپاه و بسیج در راستای تحقق تمدن اسلامی در جامعه حرکت می کنند.

سرهنگ رضا پورشمسی افزود: در بیانیه گام دوم انقلاب آن چیزی که مقام معظم رهبری از همه خواستند، ادامه مسیر انقلاب پس از حرکت های پرفراز و نشیب ۴۰ ساله انقلاب و برای شکل گیری تمدن اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه بسیجیان آماده بسترسازی برای شکل گیری تمدن بزرگ اسلامی هستند اظهار داشت: امروز مدعی هستیم که به زودی بر اساس یک تفکر الهی و ولایی، تمدن بزرگ اسلامی را در جهان تشکیل می دهیم.

پورشمسی خاطر نشان کرد: امروز بسیج در بیش از ۲۰ قشر متفاوت بر اساس نظام دینی و ولایی اقدام به نهادسازی کرده و در تمام حوزه هایی که جامعه امروز در ارتباط با آن است به فعالیت های متعددی پرداخته است.

هفته بسیج با ۴۰ برنامه شاخص از امروز در یزد آغاز شد.

استان یزد  با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت حدود ۳۲۰ هزار بسیجی دارد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha