قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۴۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قرارداد آموزشی بین اتاق اصناف و فنی و حرفه ای نهاوند امضا شد

رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان نهاوند از انعقاد قرارداد آموزشی بین اتاق اصناف و فنی و حرفه ای این شهرستان خبر داد.

قرارداد آموزشی بین اتاق اصناف و فنی و حرفه ای نهاوند امضا شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احدالله ترکمان امروز در نهاوند اظهار کرد: به منظور آموزش های لازم به متقاضیان صنوف در خصوص طرح مهارت آموزی استادشاگردی و یا کارآموزی واقعی تفاهمنامه ای بین اتاق اصناف با مرکز فنی  و حرفه ای نهاوند امضا شد.

وی افزود: این آموزش به منظور به روز کردن مهارت های حرفه ای و بهره مندی صاحبان مشاغل از جدیدیدترین فنون روز است.

رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان نهاوند با بیان اینکه پیشرفت علم و فناوری، صاحبان حرفه های مختلف را نیازمند بازآموزی در همه رشته ها کرده است افزود: با پیچیده تر شدن علوم و فنون مختلف و افزایش مهارت ها لازم است برای رونق تولید و اشتغال، صاحبان مشاغل خود را به دانش و مهارت های نوین مجهز کنند در غیر این صورت با مشکلات کسب و کار مواجه خواهند شد.

وی گفت: اگر چه در حال حاضر برای شرکت افراد در کلاس های آموزشی ضرورت و الزامی در نظر گرفته نشده است اما لازم است گواهینامه های مهارت بر اساس بازآموزی مجدد صادر شود.

ترکمان اجرای این کار را برای افرادی که بر اساس تجربه اقدام به اشتغال در کار خاصی کرده اند را ضروری تر خواند و گفت: برخی افراد ممکن است بر اساس تجربه اقدام به انجام کاری کرده اند که در این صورت لازم است برای پیشرفت در کار خود حتما در کلاس های مهارت آموزی شرکت کنند.

وی در پایان گفت: اگر چه الزامی برای بازآموزی وجود ندارد اما لازم است هر سه تا پنج سال صاحبان مشاغل مختلف در کلاس های مهارت آموزی شرکت کرده و گواهی نامه جدید برای آنها صادر شود.

انتهای پیام/ 3140/ 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha