قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۴۳۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در آبان ماه سال جاری رقم خورد؛

مشارکت ۱۲۲ هزار نفر در برنامه های ورزش همگانی اردبیل

اردبیل - سرپرست اداره ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در آبان ماه سال جاری ۱۲۲ هزار نفر در برنامه های ورزش همگانی استان اردبیل مشارکت کردند.

مشارکت ۱۲۲ هزار نفر در برنامه های ورزش همگانی اردبیل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا برادران ظهر پنجشنبه در نشست با چندی از کارکنان هیئت ورزش های همگانی اردبیل عنوان کرد: در آبان ماه سال جاری شاهد مشارکت ۱۲۲ هزار نفر در برنامه های ورزش همگانی استان اردبیل در گروه های مختلف سنی بودیم.

به گفته وی این تعداد از مشارکت ها با اجرای پنج هزار و ۳۴۸ برنامه در نقاط مختلف استان اردبیل محقق شده است.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل به تلاش برای همگانی سازی بیش از پیش ورزش در منطقه اشاره کرد و یادآور شد: ترغیب اقشار مختلف مردم به ورزش همگانی از جمله اولویت های مهم وزارت ورزش در تمامی مناطق کشور است.

برادران ادامه داد: از مجوع برنامه های اجرا شده در حوزه ورزش همگانی، بیش از سه هزار برنامه مربوط به بخش بانوان و حدود دو هزار برنامه نیز در بخش آقایان برگزار شده است.

وی با بیان اینکه مشارکت بانوان در برنامه های ورزش همگانی ماه اخیر بیشتر از آقایان بوده، تصریح کرد: حدود ۵۸ هزار ورزشکار زن و ۳۶ هزار نفر در بخش آقایان در برنامه های مرتبط ورزش همگانی اردبیل حاضر بودند.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل به عمده برنامه های تدارک دیده شده ورزش همگانی در استان اردبیل اشاره کرد و افزود: همایش پیاده روی، ورزش های صبحگاهی، دوچرخه سواری، برگزاری جشنواره های ورزشی و برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی در کنار تدارک مسابقات ویژه برای کارکنان ادارات و گلگشت های پیاده روی از جمله برنامه های مذکور است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha