قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۴۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دادستان اصفهان:

آماده پیگیری شکایات مردم از آشوبگران هستیم

اصفهانی با بیان اینکه اغتشاش گران از مردم نیستند، گفت: آشوبگران علاوه بر مجازات های قانونی باید خسارت های وارد شده را جبران کنند.

آماده پیگیری شکایات مردم از آشوبگران هستیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی اصفهانی ظهر پنجشنبه در حاشیه اجتماع پرشور مردم اصفهان در حمایت از اقتدار و امنیت کشور، در جمع اصحاب رسانه، با اشاره به انزجار و برائت مردم از آشوبگران و برهم زنندگان نظم عمومی، اظهار کرد: قطعا کسانی که به اموال عمومی و اموال و دارایی های مردم آسیب و خسارت وارد می کنند از مردم نیستند و مردم هم صف خود را از این افراد جدا کرده اند.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان با اشاره به خسارت ها و جنایت های آشوبگران در طی روزهای اخیر، تصریح کرد: دادستانی طبق وظایفی که بر عهده دارد برخوردی قاطعانه و جدی با آشوبگران خواهند داشت و این افراد علاوه بر مجازات هایی که قانون برای آنها در نظر گرفته است باید خسارت ها و آسیب هایی را که به اموال عمومی و اموال مردم وارد کرده اند، جبران کنند.

وی از آمادگی کامل دادستانی و دستگاه قضایی برای رسیدگی به شکایات مردم در خصوص خسارت هایی که آشوب گران به آنها وارد کرده اند خبر داد و عنوان کرد: دادستانی به صورت جدی در زمینه احقاق حق مردم از اغتشاش گران ورود کرده و حامی مردم در برابر آشوب گران است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha