قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۴۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اختلال در پیش بینی کیفیت هوای تهران به خاطر قطعی اینترنت

در حالی که چهار روز از قطع اینترنت در کشور می گذرد، مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران می گوید: این وضعیت موجب توقف روند پیش بینی کیفیت هوا شده است

اختلال در پیش بینی کیفیت هوای تهران به خاطر قطعی اینترنت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در حالی که چهار روز از قطع اینترنت در کشور می گذرد، مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران می گوید: این وضعیت موجب توقف روند پیش بینی کیفیت هوا شده است.

 شرکت کنترل کیفیت هوای تهران طی سال های اخیر اقدام به انتشار جزییات کیفیت هوای تهران، پیش بینی آلودگی برای روزهای آینده، سرعت و جهش و باد، بارندگی و... کرده است اما طی روزهای اخیر جزییات کیفیت هوای تهران که پیش از این روی سایت یا اپلیکیشن این شرکت قرار می گرفت به روز رسانی نشده است و اطلاعات دقیقی از وضعیت کیفیت هوای تهران طی روزهای اخیر وجود نداشته است.

حسین شهیدزاده - مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران - توضیح داد: ما بخشی از اطلاعات خود را برای پیش بینی هواشناسی و آلودگی هوا از سایت ها و مدل های جهانی تامین می کنیم. اختلالات به وجود آمده در اینترنت کشور، سبب شده است که به این اطلاعات جهانی دسترسی نداشته باشیم و در نتیجه نتوانیم پیش بینی آلودگی هوا برای روزهای آینده، جهش وزش باد و مقدار بارندگی را روی سایت خود بارگذاری کنیم.

به گفته شهیدزاده در حال حاضر بر اساس اطلاعات موجود آلودگی هوا تنها می توان شاخص کیفیت هوا را به صورت آنلاین اعلام کرد

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha