قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۳۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بارش نیم متری برف در ملاده مهدیشهر/ استان سمنان از امشب یخ می زند

سرپرست پیش بینی هواشناسی استان سمنان با اشاره به کاهش محسوس دما در این استان از حوالی امشب گفت: دمای هوا تقریبا در همه نقاط استان به زیر صفر درجه خواهد رسید.

بارش نیم متری برف در ملاده مهدیشهر/ استان سمنان از امشب یخ می زند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نادیا میرشجاع اظهار کرد: دمای هوا در این استان از امشب به طور محسوسی کاهش یافته و دما در همه نقاط استان بین پنج تا 10درجه کاهش می یابد.

وی از بارش حدودا نیم متری برف در ایستگاه ملاده خبر داد و افزود: بیشترین بارش برف طی 24 ساعت اخیر در ایستگاه ملاده با 45 سانتیمتر به ثبت رسیده است.

سرپرست پیش بینی هواشناسی استان سمنان ادامه داد: همچنین در ایستگاه های چاشم 35 سانتیمتر و لرد 15 سانتیمتر برف ثبت شده است.

وی از بیشترین بارش باران در ایستگاه رضوان خبر داد و گفت: رضوان با 21.2 میلمتر، باغستان با 13.5 و ایوانکی با 10.1 میلیمتر بیشترین بارندگی را در 24 ساعت گذشته تجربه کردند.

میرشجاع از افزایش شدت وزش بادها در این استان خبر داد و خاطرنشان کرد: سرعت باد در شهمیرزاد به بیش از 65 کیلومتر در ساعت رسید . البته شدت وزش بادها در استان و خصوصا در تواحی شمالی و شرقی استان در روزهای پیش رو بیشتر هم خواهد شد.

سرپرست پیش بینی هواشناسی استان سمنان با بیان اینکه استان از بعدازظهر امروز جو نسبتا پایداری خواهد داشت ادامه داد: البته بارش های پراکنده برف و باران تا شنبه بعدازظهر در نقاط کوهستانی و شمالی استان ادامه خواهد داشت.

وی از رضوان با منفی 1.4 درجه سانتیگراد به عنوان سردترین نقطه استان نام برد و گفت: حسینان با 14 درجه گرمترین نقطه استان است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha