قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۳۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وعده تحول بزرگ تیم ملی تیروکمان در سال های آتی

مربی تیم ملی نونهالان و نوجوانان ریکرو گفت: با سرمایه گذاری خوبی که در بخش تیم های پایه تیروکمان انجام شده است، در چند سال آینده شاهد تحول بزرگی در تیم ملی ریکرو خواهیم بود.

وعده تحول بزرگ تیم ملی تیروکمان در سال های آتی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، زهرا شعبانی ، با اشاره به سرمایه گذاری خوب فدراسیون بر روی تیم های پایه اظهار کرد: با سرمایه گذاری خوبی که بر روی تیم های پایه طی چند سال گذشته در تیروکمان آغاز شده است روند رو به رشدی در ریکرو دختران و پسران از نظر رکوردی داریم، به طوری که امروز شاهد حضور بسیاری از کمانداران نوجوان و جوان در تیم ملی بزرگسالان هستیم.

وی گفت: با وجود این که تیم ملی نونهالان و نوجوانان در حال حاضر مسابقه خاصی ندارند اما اردوهای آنها به صورت مقطعی ادامه دارد تا بهترین کمانداران را برای مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۱ شناسایی و آماده کنیم. البته امسال در المپیاد استعدادهای ورزشی که توسط وزارت ورزش و جوانان برگزار شد تعداد شرکت کنندگان نسبت به سالهای قبل دو برابر شده بود و تقریبا صد کماندار برتر شناسایی شدند که این کمانداران در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی که ۲۱ آذر در سایت تیروکمان برگزار می شود با یکدیگر به رقابت می پردازند تا در نهایت ۴ تا ۶ کماندار در هر رده سنی به اردوی تیم ملی نونهالان، نوجوانان و جوانان دعوت شوند.

مربی تیم ملی نونهالان و نوجوانان ریکرو خاطرنشان کرد: با رشدی که در تیم های پایه طی چند سال گذشته تا به الان از نظر رکوردی داشتیم به جرات می توانم بگویم که طی سالهای آینده شاهد تحول بزرگی در ریکرو بزرگسالان خواهیم بود.

شعبانی همچنین از راه اندازی لیگ برتر تیم های نونهالان و نوجوانان خبر داد و گفت: در حال رایزنی برای راه اندازی لیگ برتر تیم های نونهالان و نوجوانان تیروکمان هستیم. البته در صورتی که فدراسیون موافقت کند.

وی در پایان پیرامون این پرسش که آیا اردوهای تیم های پایه به خاطر عدم اعزام به مسابقات تعطیل است یا خیر؟ گفت: اردوی تیم های پایه تیروکمان با حمایت فدراسیون مرتب در سایت تیروکمان در حال برگزاری است و مشکلی برای برگزاری اردوها نداریم. البته با توجه به فصل مدرسه سعی می کنیم اردوها کوتاه مدت باشد تا ضمن حفظ آمادگی کمانداران سرمایه های خوبی را نیز برای تیم های ملی شناسایی کنیم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha