قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۳۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار اعلام کرد:

میوه افزایش قیمتی از ناحیه بنزین ندارد

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار گفت: انواع میوه از مبدا که به مراکز عمده فروشی می رسد، به وسیله کامیون های سنگین که با سوخت گازوئیل حرکت می کنند، حمل می شود؛ بنابراین در این بخش هیچ افزایش قیمتی از ناحیه بنزین نخواهیم داشت.

میوه افزایش قیمتی از ناحیه بنزین ندارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اسدالله کارگر ، اظهار کرد: البته در بخش خرده فروشی های میوه که انواع میوه را از میادین مرکزی به مراکز خرده فروشی تحویل می دهند، سوخت برخی از خودروهای این بخش بنزین است که البته وانت بارها سهمیه بنزین دریافت می کنند و با این وجود در این بخش هم افزایش قیمت نخواهیم داشت.

وی از ارائه درخواست پرداخت تسهیلاتی به مراکز خرده فروشی میوه در سطح شهر در راستای اصلاح قیمت بنزین خبر داد و گفت: مغازه داران به وسیله وانت بار که البته مشمول دریافت سهمیه بنزین یارانه ای است و یا خودروی شخصی خودشان میوه را تحویل می گیرند که قیمت بنزین روی خودروهای شخصی تاثیرگذار است. البته ما به آن ها ابلاغ کرده ایم که حق افزایش قیمت در میوه به علت اصلاح قیمت بنزین را ندارید و فقط باید درصد سودی که از سوی اتحادیه مجاز است را به قیمت تمام شده انواع میوه اضافه کنند.

کارگر با بیان اینکه به دلیل شرایط مناسب آب وهوایی در کشور و موجودی خوب انواع میوه، افزایش قیمتی در بخش میوه نخواهیم داشت، تاکید کرد: این تسهیلات چه به مغازه داران داده شود چه نشود؛ مراکز خرده فروشی میوه حق افزایش قیمت ندارند و طبق مصوبه قبلی باید فقط همان درصد سود مجازشان را به قیمت میوه اضافه کنند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha