قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۳۷۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

20 جایگاه عرضه سوخت آسیب دید/ افزایش 30 درصدی تقاضای بنزین در دو روز

رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت استان اصفهان گفت: تعداد 20 جایگاه در سطح استان اصفهان آسیب دیده که از این تعداد 17 مورد در شهر اصفهان، دو جایگاه در نجف آباد و یک مورد در شهر بهارستان است.

20 جایگاه عرضه سوخت آسیب دید/ افزایش 30 درصدی تقاضای بنزین در دو روز

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پیمان کامران امروز در اصفهان اظهار کرد: تعداد 20 جایگاه در سطح استان اصفهان آسیب دیده که از این تعداد 17 مورد در شهر اصفهان، دو جایگاه در نجف آباد و یک مورد در شهر بهارستان است.

رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت استان اصفهان ادامه داد: در نتیجه این اغتشاشات بین 8 تا 10 میلیارد تومان خسارت به جایگاه ها وارد شده، بیشتر جایگاه های سوخت بیمه هستند و قرار شده تا شرکت های بیمه این خسارت را پرداخت کنند اما تاکنون واریزی انجام نشده است.

وی عنوان کرد: 9 جایگاه عرضه سوخت که خسارات جزئی دیده بودند با هزینه شخصی به مدار توزیع بازگشتند و دو جایگاه نیز تا فردا وارد مدار می شوند اما 9 جایگاه خسارت زیادی دیده اند و هنوز منتظر پرداخت خسارت از سوی شرکت بیمه هستند.

آتش زدن جایگاه شایعه بود

کامران با رد شایعه آتش گرفتن جایگاه های سوخت تأکید کرد: ایمنی جایگاه های عرضه سوخت بسیار بالاست و هیچ جایگاه سوختی آتش نگرفته، خسارات ناشی از تخریب است و آتش سوزی محدود به دفتر جایگاه ناشی از سوزاندن اسناد و مدارک کاغذی بوده است.

رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت استان اصفهان در تشریح دلایل تشکیل صف های طولانی در جایگاه ها تصریح کرد: این شرایط ناشی از عوامل متعدد است، حدود 10 درصد جایگاه های عرضه سوخت از مدار خارج شده بودند و از سوی دیگر به دلیل راه بندان های ایجاد شده توزیع سوخت در ابتدا با تأخیر انجام می شد.

افزایش 15 تا 30 درصدی تقاضای بنزین

وی با اشاره به نقش بار روانی حاکم بر جامعه در تشکیل این صف ها اضافه کرد: امروز و روز گذشته شاهد رشد 15 تا 30 درصدی حجم عرضه بنزین در مناطق مختلف استان اصفهان نسبت به هفته قبل هستیم که نشان دهنده افزایش تقاضا از سوی مردم است.

کامران خاطرنشان کرد: تمامی جایگاه های سطح استان اصفهان متعلق به بخش خصوصی است و هیچ جایگاه دولتی در استان اصفهان نداریم و نتیجه خسارات وارده در ابتدا هدر رفتن وقت مردم و پس از آن زیان به سرمایه گذاران حوزه جایگاه داری است.

رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت استان اصفهان افزود: به دلیل همین خسارات تا مدتی نمی توانیم از برخی جایگاه ها بهره برداری کنیم که منجر بیکاری موقت کارکنان این جایگاه ها می شود در حالی که این کارکنان هیچ نقشی در اعتراضات اخیر نداشته اند.

انتهای پیام/63113/ج30/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha