قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۳۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اغتشاش گران از مردم نبودند/ هیچ دستگاهی حق صدور مجوز افزایش قیمت ندارد

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه اغتشاشگران از مردم نبودند، گفت: براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، هیچ یک از دستگاه های دولتی حق صدور مجوز افزایش قیمت ندارند و هر اقدامی در این زمینه ممنوع است.

اغتشاش گران از مردم نبودند/ هیچ دستگاهی حق صدور مجوز افزایش قیمت ندارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از مشهد به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در جلسه شورای اداری استان که در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج اظهار کرد: در روزهای اخیر نقش اول را در تامین امنیت شهر مشهد و خراسان رضوی مردم و جوانان عزیز ایفا کردند که جای تقدیر دارد.

استاندار خراسان رضوی ضمن قدردانی از نهادهای امنیتی و انتظامی استان به خاطر تلاش برای تأمین امنیت مردم افزود: سیاست شورای تامین استان در یک سال گذشته این بوده است که در مقابل کسانی که به حق معترض هستند و مسیر قانونی را طی می کنند، در کنار گفت وگو و اقناع، به دنبال حل مشکلات آن ها باشد.

وی ادامه داد: اینکه فردی بخواهد بانک یا منزلی را به آتش بکشد، معلوم است که نیروی انتظامی با آن ها بر اساس قانون برخورد می کند.

رزم حسینی با اشاره به اظهارات سخنگوی دولت مبنی بر اینکه اعتراض حق مردم است، خاطرنشان کرد: اغتشاش گران از مردم نبودند و در قالب گروه های 20 تا 30 نفره سازماندهی شده بودند.

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه مدیران استانی باید به صورت مستمر با مردم ملاقات عمومی داشته باشند، تصریح کرد: از رسانه های استان و صدا وسیما بابت اقدامات خوب آن ها در حوزه مقابله با جنگ روانی دشمن قدردانی می کنیم.

وی با بیان اینکه رمز بقای این نظام مردم هستند و باید رضایت آن ها را جلب کنیم، تاکید کرد: امنیت ملی و استانی ما به قدرت اقتصادی گره خورده است، بنابراین با همین اعتقاد به سمت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی پیش می رویم.

رزم حسینی افزود: براساس مصوبات شورای تأمین و ابلاغیه دولت و وزارت کشور، مسئله نظارت و کنترل قیمت ها در بازار و تأمین کالای اساسی موردنیاز مردم باید با قدرت توسط مدیران مربوطه مورد توجه قرار گیرد.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه جلسات مشترک روزانه با اتحادیه ها و اصناف برای کنترل قیمت ها در استانداری به صورت مرتب برگزار می شود، بیان کرد: براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، هیچ یک از دستگاه های دولتی حق صدور مجوز افزایش قیمت ندارند و هر اقدامی در این زمینه ممنوع است، همچنین نظارت و بازرسی توسط بازرسان اتحادیه ها و اصناف در قالب گشت های مشترک با سازمان صمت، تعزیرات و سایر بخش ها در حال انجام است.

وی گفت: شنبه 25 آبان ماه، 70 اکیپ بازرسی شامل بازرسان اتحادیه ها و اصناف در قالب گشت های مشترک با سازمان صمت، تعزیرات حکومتی و سایر بخش ها، بیش از 12 هزار مورد بازرسی انجام دادند.

رزم حسینی با بیان اینکه وضعیت ذخایر کالاهای اساسی و نهاده های دامی استان در شرایط مطلوبی قرار دارد، تاکید کرد: در نتیجه اعمال تحریم های ظالمانه، بسیاری از کالاها وارد کشور نمی شود، بنابراین باید این باور را داشت که در جنگ اقتصادی به سر می بریم و قطعا با اتکای به توانمندی های داخلی و مشارکت مردم، این دوران را سپری می کنیم.

انتهای پیام/ 70051

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha