قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۳۳۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

با حضور مردم رشت؛

مراسم وداع با شهید مدافع امنیت وطن «مصطفی رضایی» برگزار شد

رشت- مراسم وداع با شهید مدافع امنیت وطن «مصطفی رضایی» با حضور پرشور و گسترده مردم و مسئولان در گلزار شهدای رشت برگزار شد.

مراسم وداع با شهید مدافع امنیت وطن «مصطفی رضایی» برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شامگاه چهارشنبه مراسم وداع با شهید مدافع امنیت وطن «مصطفی رضایی» با حضور پرشور و گسترده مردم و مسئولان در گلزار شهدای رشت برگزار شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در این مراسم با اشاره به اینکه امنیت امروز کشور مدیون خون همین شهیدان است و بر لزوم حرکت در مسیر شهدا تأکید کرد.

حجت الاسلام غلامحسن تسخیری در ادامه به برنامه ریزی دشمنان برای ایجاد اغتشاشات اخیر در کشور اشاره کرد و افزود: اگر مدافعان امنیت وطن نبودند آرامش و امنیت امروز در کشور وجود نداشت ما مدیون رشادت این عزیزان هستیم.

وی با اشاره به حضور گسترده و حماسی مردم رشت در تجمع حمایت از امنیت و اقتدار کشور، تصریح کرد: مردم با مشکلات اقتصادی و معیشتی مواجه هستند اما انقلاب و نظام خود را دوست داشته و همواره پشتیبان نظام و رهبری خواهند بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم توجه بیشتر مسئولان به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم، افزود: نباید هیچ گرانی به بهانه اصلاح قیمت بنزین در کشور شاهد باشیم.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید «مصطفی رضایی» ساعت ۹ صبح فردا پنجشنبه با حضور اقشار مختلف مردم از مقابل سپاه ناحیه سلمان سنگر برگزار می شود.

شهید ۳۳ ساله بسیجی «مصطفی رضایی» اهل سنگر است که در ناآرامی های روزهای گذشته شهر ملارد استان تهران به دست اشرار و آشوبگران به شهادت رسید.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha