قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۳۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جهاد دانشگاهی شهرستان لردگان افتتاح شد

با حضور مسؤولان و مدیران شهرستان لردگان و رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی لردگان افتتاح شد.

جهاد دانشگاهی شهرستان لردگان افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرکرد به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی، سیروس رضایی با اشاره به توانمندی ها و پتانسیل های موجود در جهاد دانشگاهی، گفت: آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی حرکتی راهبردی، جدی و موثر در توسعه کشور در بخش های مختلف است.

رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری با اشاره به تلاش های صورت گرفته در خصوص اخذ مجوز و راه اندازی مرکز آموزشی شهرستان لردگان، تصریح کرد: حوزه آموزشی جهاد دانشگاهی با پشتوانه تجارب علمی و عملی به صورت مستقل و در راستای ارتقاء سطح دانش، نگرش و مهارت نیروهای تخصصی مورد نیاز برای توسعه استان و شهرستان لردگان با برخورداری از نیروهای متخصص، متعهد و نوآور و بهره گیری از توان علمی فعالیت کند.

رضایی آموزش های کوتاه مدت جهاد دانشگاهی را مورد نیاز جامعه خصوصاً جوانان، دانشجویان و فارغ التحصیلان برای رفع نیازهای آموزشی و کمک به اشتغال دانست.

رئیس جهاد دانشگاهی استان از استقبال مردم شهرستان لردگان از دوره های آموزشی کوتاه مدت این نهاد قدردانی کرد و گفت: تمام تلاش جهاد دانشگاهی بالابردن سطح دانش و نیز رفع بیکاری بر پایه ارتقاء دانش در شهرستان لردگان خواهد بود که امیدواریم با حمایت مسؤولان شهرستان محقق شود.

رضایی افزود: مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت و اشتغال محور شهرستان لردگان در یک فضای مناسب و با امکانات کامل و به روز آموزشی و با بیش از 200 عنوان دوره آموزشی کوتاه مدت تخصصی و اشتغال محور مورد نیاز جامعه و با به کارگیری نیروهای بومی شهرستان اعم از اداری و اساتید و مدرسان که عموماً جوانان فرهیخته و توانمند شهرستان است فعالیت خودش را آغاز کرد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان از به کارگیری سایر ظرفیت های جهاد دانشگاهی در حوزه های پژوهشی، فرهنگی و اشتغال در صورت نیاز شهرستان و مساعدت مسؤولان و مدیران خبر داد.

انتهای پیام/۶۸۰۳۰/م

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha