قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۳۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون استاندار سمنان:

توسعه مشاغل زیست سازگار و کم آب بَر راهبرد استان سمنان است

سمنان - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان بابیان اینکه توسعه مشاغل زیست سازگار و کم آب بَر راهبرد استان است، گفت: کارآفرینان در این زمینه می توانند همراهان خوبی باشند.

توسعه مشاغل زیست سازگار و کم آب بَر راهبرد استان سمنان است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حشمت الله عسگری شامگاه چهارشنبه در مراسم تجلیل از کارآفرینان نمونه استان سمنان به میزبانی دانشگاه آزاد سمنان، ضمن بیان اینکه توسعه مشاغل زیست سازگار و کم آب بَر راهبرد استان سمنان است، تأکید کرد: در این راه سرمایه گذاران، کارآفرینان و جوامع علمی می توانند کمک یار خوبی باشند.

وی بابیان اینکه کشور به دانشگاه های  کارآفرین نیاز دارد، تأکید کرد: سوادی که منجر به کارآفرینی و خلق ثروت نشود تنها اتلاف وقت است لذا این امر اهمیت حرکت دانشگاه ها به سمت کارآفرینی را می رساند.

دانشگاه های کارآفرین توسعه یابند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان بابیان اینکه حرکت به سمت پیوند دانشگاه و صنعت و همچنین دانشگاه های کارآفرین بر اساس توسعه استان یک ضرورت است، گفت: خوشبختانه در این راستا گام های خوبی در سطح استان برداشته شده است.

عسگری با تأکید بر اینکه دانشگاه ها باید  و نگاهی مبتنی با کارآفرینی داشته باشند، بیان کرد: کارآفرین یکی از اولویت هایی است که با همراهی دانشگاه ها می توان به آن دست یافت.

وی در دیگر بخش سخنان خود بابیان اینکه یکی از وظایف کارآفرینان، آگاهی بخشی است، گفت: این افراد باید به عموم جامعه و مردم راه های کسب درآمد و خلق ثروت حتی با سرمایه های خرد و ناچیز را نشان دهند ما معتقد هستیم که می بایست به خوبی از ظرفیت کارآفرینان بهره گیری کنیم.

معاون استاندار سمنان بابیان اینکه امروز کشور به اشتغال زایی و کارآفرینی بیش از هرزمانی نیازمند است، تأکید کرد: هر آنچه بخشی از مشکلات امروز مردم را در کشور کاهش دهد، به نوعی کارآفرینی است

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha