قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۳۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

با حضور خودجوش در تظاهرات بر ضد مخلان امنیت،

مردم ایلام بار دیگر بصیرت خود را به نمایش گذاشتند

امروز مردم همیشه در صحنه ی ایلام بار دیگر به ندای رهبر انقلاب اسلامی لبیک گفتند و به دشمنان گفتند که امنیت و صلابت کشور را پاس می دارند و همواره از این نعمت بزرگ محافظت می کنند و میدان امام خمینی(ره) تا میدان 22 بهمن صحنه های بیداری این مردم را بار دیگر در خاطره ی خود ثبت کرد.

مردم ایلام بار دیگر بصیرت خود را به نمایش گذاشتند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  سردار «جمال شاکرمی» فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان، در جمع مردم ایلام اظهار کرد:  در جریان های اغتشاشات اخیر مردم و دستگاه های امنیتی با هوشیاری و درایت باعث خاموشی فتنه ها و بر هم زدن خواب شوم دشمن علیه ایران اسلامی شدند و بار دیگر با حضور در صحنه انقلاب محور شرارت آمریکا را به ذلت و خواری کشاندند.

وی گفت:  آمریکا و همپیمانانش شعار حقوق بشر می زنند، اما مردم عادی و بیگناه را به خاک و خون می کشند و ایران را از حق داشتن انرژی صلح آمیز هسته ای محروم می کنند و در نقاط مختلف دنیا گروهک های تروریستی را ساماندهی می کند تا در کشورهای آزادیخواه و استقلال طلب از جمله ایران و کشورهای جبهه مقاومت ایجاد آشوب و فتنه کند و در جریان آشوب های اخیر ایران نیز هدایت گر مزدوران اغتشاش گر بود که با هوشیاری مردم و دستگاه های امنیتی با ناکامی مواجه شدند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ادامه داد: دشمنان وقتی نتواستند در جنگ های نیابتی صدای اسلام و انقلاب را در منطقه خاموش کنند به دنبال نفوذ با هدف ایجاد تفرقه در بین مردم و مسئولان کشورهای جبهه مقاومت از جمله ایران بودند اما بصیرت و آگاهی مردم و مسئولان، گوش به فرمان رهبری دشمن را در رسیدن به اهداف و مقاصدشان ناامید کردند.

شاکرمی  گفت: ایران از همان زمان شکل گیری انقلاب تاکنون با تکیه به ظرفیت ها و منابع داخلی موجب یاس و سرخوردگی دشمنان و جبهه استکبار شده است و عدم نگاه ایران اسلامی به خارج موجب خشم و عصبانیت آمریکا و همپیمانانش شده است.

وی با بیان اینکه حمایت همیشگی مردم از انقلاب باعث سربلندی ایران اسلامی و سرخوردگی دشمنان در جهان شده است، تصریح کرد:  مردم استان ایلام  همواره از پیشتازان حضور در صحنه های حساس انقلاب هستند و بار دیگر بصیرت خود را به خوبی نشان دادند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha