قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۳۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تیم بوکس لرستان قهرمان کشور شد

رئیس هیات بوکس لرستان با اشاره به قهرمانی تیم بوکس استان، گفت: در مسابقات بوکس بزرگسال کشور که به میزبانی ارومیه برگزار شد، تیم لرستان توانست در بین 31 استان به مقام قهرمانی دست یابد.

تیم بوکس لرستان قهرمان کشور شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شهریار رحمانی در خرم آباد، با اشاره به قهرمانی تیم بوکس لرستان در کشور، اظهار کرد: در مسابقات بوکس بزرگسال کشور که به میزبانی ارومیه برگزار شد، تیم لرستان توانست در بین 31 استان به مقام قهرمانی دست یابد.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته در کشور رتبه هجدهم را کسب کرده بودیم که امسال با تلاش ورزشکاران استان توانستیم امسال حائز رتبه نخست کشوری شویم.

رئیس هیات بوکس لرستان با بیان اینکه قهرمانی در مسابقات بوکس بزرگسالان رکورد تازه ای را برای این رشته در استان بر جای گذاشت، افزود: محمد ابراهیمی در وزن 56 کیلوگرم، باقر فرجی در وزن 63 کیلوگرم، رضا حیدری در 52 کیلوگرم، مجید جمشیدی وند در سنگین وزن و حسین ساحری در 71 کیلوگرم حائز رتبه های برتر شدند.

رحمانی بیان داشت: در مجموع لرستان با 24 امتیاز و 5 مدال طلا و نقره و برنز به عنوان تیم نخست مسابقات شناخته شد، تیم های خورستان، تهران و ارومیه نیز مقام های دوم تا چهارم این دوره از رقابت ها را کسب کردند.

انتهای پیام/85018

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha