قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۳۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ایجاد ۱۷۰ هزار طرح اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد

استان ها لرستانخرم‎آباد رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: امسال باید در سطح کشور ۱۷۰ هزار طرح اشتغال ایجاد شود که در این راستا حدود چهار هزار میلیارد تومان تسهیلات در…

ایجاد ۱۷۰ هزار طرح اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد

سید مرتضی بختیاری روز چهارشنبه در آئین افتتاح ۵۰۰ واحد سیلزده مددجویان کمیته امداد لرستان بیان کرد:۲ هزار و ۱۰۷ واحددر جریان سیل فروردین ماه در لرستان به طور کامل تخریب شدند که  امروز ۵۰۱ واحد بهره برداری شد و مابقی نیز تا ماه آینده تکمیل و تحویل سیلزدگان می شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: در جریان سیلاب لرستان ۲ هزار و ۵۳۸ واحد مددجویان کمیته امداد لرستان آسیب دید و تا پایان مردادماه گذشته این واحدها با کمک خیران تعمیر و تحویل سیلزدگان شدند.

بختیاری با بیان اینکه یکی از ثمرات حوادث غیر مترقبه همدلی مردم است اظهار داشت: بنا به تاکید بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری بر ضرورت خدمات رسانی به محرومان، بالاترین شان در نظام اسلامی خدمت رسانی به مردم است.

وی به حجم بالای خسارات و تخریب های سیلاب لرستان اشاره کرد و افزود: حضور خودجوش مردم  و مسئولان لرستان در شرایط سخت و بحرانی برای ارائه خدمات به سیل زدگان موجب دلگرمی آنان بود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: همچنین یک هزار و ۲۰۰ مورد جهیزیه برای مددجویان کمیته امداد لرستان تامین می شود.

بختیاری اظهار داشت: در راستای اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد لرستان سال گذشته با پرداخت ۹۵ میلیارد تومان تسهیلات، پنج هزار و ۷۸ طرح اشتغال ایجاد شد.

وی افزود: امسال نیز باید چهار هزار و ۵۰۰ شغل با ۱۰۲ میلیارد تومان تسهیلات بانکی ایجاد شود که تاکنون بیش از ۲ هزار و ۷۰ اشتغال ایجاد شده و تا پایان سال بیش از سال گذشته اقدام خواهد شد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha