قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۲۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

الازهر: موضع آمریکا "چراغ سبزی" به اسرائیل برای شهرک سازی های بیشتر است

الازهر موضع اخیر آمریکا درباره شهرک سازی های رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطین را محکوم و اعلام کرد، این اقدام خشم و انزجار عرب را برمی انگیزد.

الازهر: موضع آمریکا "چراغ سبزی" به اسرائیل برای شهرک سازی های بیشتر است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، الازهر موضع اخیر آمریکا درباره شهرک سازی های رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطین را محکوم و اعلام کرد، این اقدام خشم و انزجار عرب را برمی انگیزد.

به نقل از خبرگزاری آناتولی، الازهر در بیانیه ای اعلام کرد، موضع گیری آمریکا درباره شهرک سازی ها در فلسطین اشغالی، تجاوز آشکار و ادامه ظلم و ستم بر ملت مظلوم فلسطین و حقوق و دارایی های آنهاست.

روز دوشنبه مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا در نشست خبری گفت: واشنگتن دیگر شهرک سازی های اسرائیل در اراضی اشغالی را مغایر با قوانین بین المللی نمی داند.

الازهر نسبت به تصمیماتی که دولت آمریکا درباره مسأله فلسطین می گیرد از اعلام قدس به عنوان "پایتخت ابدی اسرائیل" تا اعلام "مشروعیت" شهرک سازی های صهیونیستی هشدار داد و افزود: این تصمیمات به منزله چراغ سبزی برای رژیم صهیونیستی است تا شهرک های بیشتری ساخته و نقض و جنایت های بیشتری در حق فلسطین اشغالی مرتکب شود.

الازهر بار دیگر تأکید کرد، قاطعانه با این اقدامات مخالف است؛ اقداماتی که بیانگر نادیده گرفتن همه قوانین بین المللی و عدم توجه به قطعنامه های ذی ربط سازمان ملل است و تحمیل کردن این اقدام بر همگان، هرگز این حقیقت را تغییر نمی دهد که اسرائیل، رژیم غاصب است.

الازهر از جهانیان خواست از ملت فلسطین در مبارزاتش با رژیم اشغال گر حمایت کنند.

اخیرا مصر، ترکیه و کشورها و سازمان های عربی و بین المللی در بیانیه های جداگانه ای "مشروعیت" بخشی آمریکا به شهرک سازی ها در کرانه باختری را محکوم کردند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha