قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۲۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آیت الله سعیدی:

اشرار، مردم قم را نشناخته اند

نماینده ولی فقیه در استان قم با تاکید بر اینکه خیلی ها خواستند قم را از قم بودن بیاندازند، گفت: برخی طی این روزها با شرارت خود می خواستند به کشور ضربه بزنند در قم نیز حرکت هایی داشتند اما موفق نشدند چرا که مردم قم را نشناخته و فکر می کنند با چند شعار می توانند هویت قم را بهم بزنند.

اشرار، مردم قم را نشناخته اند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آیت الله سیدمحمد سعیدی پیش از ظهر امروز در مراسم نواختن زنگ روز قم که در دبیرستان ماندگار امام صادق علیه السلام برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش های مسئولان شهری و آموزش و پرورش عنوان کرد: این دبیرستان نیز همانند تاریخ قم دارای یک تاریخ و جایگاه متفاوت است.

وی با اشاره به جایگاه قم در روایات و احادیث مختلف عنوان کرد: امیدواریم با فعالیت ها و عملکردهای مطلوب خود بتوانیم شهر قم را به جایگاهی که در شأن این شهر است برسانیم؛ قم همیشه باید با امنیت و سلامت باشد و افرادی که وارد این شهر می شوند باید باسلامت و امنیت وارد این شهر شوند.

نماینده ولی فقیه در استان قم با بیان اینکه هر فردی که نسبت به قم نظر بدی داشته باشد فرد غافلی است، مطرح کرد: قم قبل از برپایی حکومت شیعی از ابتدا با توجه به ویژگی هایی که داشت دارای جایگاهی متفاوت و شهروندان شیعی مقاوم بود به همین علت دشمنان مختلفی طی تاریخ مقابل قم قرار گرفته و برای از بین بردن این شهر تلاش کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه خیلی ها خواستند قم را از قم بودن بیاندازند، گفت: برخی طی این روزها با شرارت خود می خواستند به کشور ضربه بزنند در قم نیز حرکت هایی داشتند اما موفق نشدند چرا مردم قم را نشناخته و فکر می کنند با چند شعار می توانند هویت قم را بهم بزنند.

آیت الله سعیدی خاطرنشان کرد: شهر قم مزین به مدرسه ها و آموزشگاه هایی است که دانش آموختگان این مکان ها توانسته اند حرکت های قابل تقدیری را در سطح کشور رقم بزنند.

وی با اشاره به فرا رسیدن هفته بسیج مطرح کرد: بسیجیان به عنوان نمایندگان مردم همیشه همگام با نیروهای مسلح بوده و پای کار نظام اسلامی ایستاده اند و شهادت چند تن از آن ها در شورش های اخیر نمایان گر این موضوع است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha