قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۲۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قیمت طلا،دلار، سکه وانواع ارز امروز ۹۸/۰۸/۲۹

قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۱۵۸ تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به زیر ۱۲ هزار تومان رسیده است.

قیمت طلا،دلار، سکه وانواع ارز امروز ۹۸/۰۸/۲۹

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۵۸ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۲۹ هزار تومان معامله می شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۸۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۳۸۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۵۹ هزار تومان فروخته می شود. قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار های جهانی با قیمت ۱۴۷۷.۷۹ دلار معامله می شود.

قیمت طلای ۲۴ عیار ۵۶۴ هزار و ۸۰۰ تومان، هر مثقال طلا یک میلیون و ۸۳۷ هزار تومان تعیین شده است.

هم اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۹۴۵ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۳۸۱ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۵ هزار و ۹۰۲ تومان تعیین شده و به فروش می رسد. قیمت یورو نیز ۱۳۰۹۵ تومان تعیین شده است.

صرافی های بانک ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری می کنند، بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۳ هزار تومان است.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha