قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۲۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سفر وزیر نیرو به مسکو برای وام کم سابقه

وزیر نیرو در حاشیه نشست هفتگی هیئت دولت گفت: فردا عازم مسکو هستیم، برای عملیاتی کردن وام ۵ میلیارد دلار وام دولتی روسیه به ایران به این سفر می روم.

سفر وزیر نیرو به مسکو برای وام کم سابقه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: رضا اردکانیان وزیر نیرو در حاشیه نشست هفتگی دولت در جمع خبرنگاران گفت: فردا عازم مسکو هستیم تا وام ۵ میلیارد دلاری دولت روسیه به ایران را عملیاتی کنیم.

وی افزود: این وام کم سابقه است.

این خبر در حال تکمیل است...

 

حجتی: وزارت نفت سوخت بخش کشاورزی را تامین می کند

وزیر جهاد کشاورزی گفت: وزارت نفت در خصوص تامین سوخت بخش کشاورزی اعلام آمادگی کرده و همکاران ما نیز در مناطق حضور دارند و سهمیه ها را تخصیص می دهند.

محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی پیش از ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه دولت و در جمع خبرنگاران در خصوص تامین سوخت بخش کشاورزی، گفت: بحث تامین و سهمیه سوخت در دستور کار سنواتی بوده و امروز نیز به همین شکل است و با توجه به تصمیم گیری ستاد مربوطه سهمیه های این حوزه مشخص است.

وی افزود: وزارت نفت در خصوص تامین سوخت بخش کشاورزی اعلام آمادگی کرده و همکاران ما نیز در مناطق حضور دارند و سهمیه ها را تخصیص می دهند تا کشاورزان بتوانند تحویل بگیرند.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: البته همانطور که می دانید بحث تبدیل سوخت بخش کشاورزی از گازوئیل به گاز در حال گسترش است و گلخانه ها که بیشترین سوخت و انرژی را در فصل سرما دارند، از سوخت گاز استفاده می کنند. سایر کشاورزان نیز سهمشان مشخص است و در اختیارشان قرار می گیرد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha