قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۲۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شاهین طبع: فضای بسکتبال گرگان برایم عجیب است/ هیچ زمانی را بیهوده سپری نمی کنیم

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: چندین سال است در لیگ حضور دارم، اما فضای بسکنتبال گرگان واقعا برایم عجیب است.

شاهین طبع: فضای بسکتبال گرگان برایم عجیب است/ هیچ زمانی را بیهوده سپری نمی کنیم

ان شاهین طبع در گفت وگو با ، در مورد شرایط تیم بسکتبال شهرداری گرگان اظهار داشت: با توجه به اینکه بازی مان با ذوب آهن در اصفهان لغو شد و به دلیل اینکه در رفت و آمد بودیم جلسات تمرینی کمتری را نسبت به هفته قبل برگزار کردیم و این اتفاق یک مقدار خستگی برای بازیکنان داشت.

وی در مورد دیدار با شیمیدر عنوان کرد: بازی سخت و سنگینی برای ماست. امیدوارم بتوانیم رقابت خوبی انجام دهیم بازیکنان آمادگی این بازی را دارند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در مورد اینکه شیمیدر شکست سنگینی را در هفته پنجم کسب کرد و شرایط این تیم را چطور می بینید، گفت: به هر حال تیم هایی که بازی قبلی خود را واگذار می کنند، شرایط مسابقه با آنها متفاوت تر و سخت تر می شود و باید با تمرکز بالا در این مسابقه حاضر شویم.

شاهین طبع در مورد حمایت تماشاگران گفت: تماشاگران خیلی تیم را حمایت می کنند و جو بسیار خوبی وجود دارد و خوشبختانه شهرداری و شورای شهر هم خیلی به ما کمک می کنند. خود من چندین سال است که در بسکتبال حضور دارم اما فضای بسکتبال گرگان خیلی برایم عجیب است. آنقدر مردم گرگان به بسکتبال علاقه مند و پیگیر هستند که هر کاری برایشان انجام شود، کم است. خوشبختانه مسئولان استان هم توجه ویژه ای به بسکتبال دارند و به خواست مردم احترام می گذارند.

وی در مورد شرایط لیگ امسال گفت: از لحاظ کمی خوب شده است. برخی تیم ها که در جذب بازیکنان داخلی مشکل داشتند نقاط ضعف هایی که احساس می کردند را با آوردن بازیکن خارجی برطرف کرده و شرایط بهتری پیدا کرده اند. البته چیزی که اکثر تیم ها مشکل دارند بحث سخت افزاری است، برخی در بخش سالن و سازمان دهی که یک باشگاه باید داشته باشد، مشکل دارند و امیدوارم رفته رفته بهتر شود. 

وی عنوان کرد:  وقتی تعداد تیم ها زیاد می شود باید نگران کمبود بازیکن هم باشیم. یکسری بازیکنان جوان فرصت حضور در لیگ برتر برایشان فراهم می شود که اگر شرایط بهتری پیدا کنند، کمک زیادی خواهند کرد. در صورتی که این بازیکنان جوان  تحت پوشش قرار بگیرند، می توانند بسکتبال ما را در آینده تغییر دهند.

شاهین طبع در پایان در مورد اینکه شهرداری گرگان جزو مدعیان محسوب می شود و انتظارات بالاست، گفت: ما برای موفقیت تیم تمام تلاش مان را می کنیم و هیچ زمانی را بیهوده سپری نمی کنیم اما به هر حال بسکتبال شرایط خاص خودش را دارد و چیزی را نمی توانیم پیش بینی کنیم. ما سعی می کنیم بازی به بازی پیش برویم و تلاش کنیم. البته تیم های دیگر هم بیکار ننشسته و تلاش می کنند. به هرحال برای ما مهم این است که روند رو به رشد داشته باشیم.

دیدار شهرداری گرگان و شیمیدر در هفته ششم لیگ برتر بسکتبال فردا پنجشنبه ساعت 16 در گرگان برگزار می شود.

انتهای پیام/س

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha