قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۲۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه کرج: تفکر و منش داعشی های جدید بروز پیدا کرد

نماینده ولی فقیه در استان البرز از استاندار البرز خواست با درایت اجرایی و مدیریتی خویش، شخصاً مقدماتی را فراهم آورد تا اولاً مانع از احتکار و اختفای کالاها در انبارها و ایجاد بازار سیاه و گرانی های مصنوعی شده و ثانیاً علاوه بر بازگرداندن امنیت کامل اجتماعی، امینت روانی جامعه نیز تقویت شود.

امام جمعه کرج: تفکر و منش داعشی  های جدید بروز پیدا کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نماینده ولی فقیه در استان البرز از استاندار البرز خواست با درایت اجرایی و مدیریتی خویش، شخصاً مقدماتی را فراهم آورد تا اولاً مانع از احتکار و اختفای کالاها در انبارها و ایجاد بازار سیاه و گرانی های مصنوعی شده و ثانیاً علاوه بر بازگرداندن امنیت کامل اجتماعی، امینت روانی جامعه نیز تقویت شود.

نماینده مقام معظم رهبری در استان البرز و امام جمعه کرج در واکنش به حوادث و رخدادهای پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، طی بیانیه ای با قدردانی از مردم شریف، بصیر و ولایت مدار استان که صفوف خود را از اشرار جدا کرده و اجازه سوءاستفاده به خناثان ندادند، به مسئولین اجرایی استان تحت اشراف و نظارت استاندار البرز مواردی را متذکر شد.

متن بیانیه به این شرح است:

بِسمِ الله الرَّحمَنِ الرِّحیمِ

وَ مَکَروا وَ مَکَرَاللَّهُ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ

در پی اعلام افزایش قیمت بنزین، نگرانی هایی در میان مردم ایجاد شد. نگرانی هایی که با اعتراضاتی همراه بود و آشوبگران با موج سواری بر آن، سعی کردند، امنیت را از استان سلب کنند و از این طریق، مطالبات مشروع مردم را به انحراف بکشانند.

بر کسی پوشیده نیست که نه تنها اعتراض حق مدنی مردم است، بلکه تمامی مقامات نظام و در رأس همه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) بر این حق و نیز بر لزوم توجه و رسیدگی مسئولین به این اعتراضات تأکید داشته و دارند، اما فصل تمایز اعتراض با آشوب، همین رفتارهای غیر مدنی است که عده ای از اشرار با تبعیت از تصمیمات اتاق فرمان فتنه در سازمان های مخوف اطلاعاتی نظام سلطه و گوش به فرمان رسانه های وابسته ی غول پیکر، به جان و مال مردم رحم نکرده و با هدف قرار دادن امنیت جامعه، پیگیر پایان دادن به اقتدار همه جانبه ی داخلی و منطقه ای نظام و فروپاشی حاکمیت اند.

نکته تأسف برانگیز این فتنه، هدف قرار دادن هم زمان اموال عمومی و نیز دارایی های مردم بوده که با توجه به خشونت ذاتی اشرار نقاب دار حرفه ای، چیزی جز تداعی بروز تفکر و منش داعش های جدید در اذهان متبادر نمی شود.

اما جدای از آنچه که بر ما گذشت که به مدد الهی و نفس قدسی نایب الامام عجل الله تعالی فرجه الشریف خنثی شد و دشمن نتوانست طراحی فتنه ی جدیدش را به نتیجه برساند، لازم می دانم ضمن تشکر از مردم شریف و بصیر و ولایت مدار استان که صفوف خود را از اشرار جدا کرده و اجازه سوءاستفاده به خناثان ندادند و سپاسگزاری از تمامی نیروهای اطلاعاتی، انتظامی، سپاه و بسیجیان عزیز استان که در کنترل و خاموش کردن فتنه مجاهدانه تلاش کردند، به مسئولین اجرایی استان تحت اشراف و نظارت استاندار محترم مواردی را متذکر شوم:

۱- در اسرع وقت به داد کسانی که قربانی این فتنه شده و مال و جان آن ها مورد تعرض قرارگرفته و دچار خسارت شده اند رسیدگی نموده و مسیر درمان مجروحان و جبران خسارات دیدگان را به مدد نهادها و دستگاه های ذی ربط و نیز مشارکت مردمی و میدان داری خیرین هموار نمایید.

۲- با تشکیل یک قرارگاه عملیاتی متشکل از مدیران ارشد و کارشناسان زبده به طورجدی مانع سوءاستفاده فرصت طلبان در افزایش خودسرانه قیمت ها شده و با متخلفان به شکل جدی و عبرت آموز برخورد نمایید.

۳- با توجه به آشوب ها و آسیب های فتنه و تعطیلی برخی مراکز خدماتی در برخی شهرها اعم از سوخت رسانی، درمانی، بهداشتی، اقتصادی، رفاهی و غیره، ستادی را مأمور شناسایی و کمک به راه اندازی مجدد آن ها در اسرع وقت با حمایت فوری بانک ها نمایید تا زندگی عادی مردم مجدداً به چرخه ی معمول بازگردد.

۴- استاندار محترم با درایت اجرایی و مدیریتی خویش، شخصاً مقدماتی را فراهم آورد تا اولاً مانع از احتکار و اختفای کالاها در انبارها و ایجاد بازار سیاه و گرانی های مصنوعی شده و ثانیاً علاوه بر بازگرداندن امنیت کامل اجتماعی، امینت روانی جامعه نیز تقویت نمایید.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha