قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۲۴۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ربیعی: گفته بودم خشونت بیش از دو روز دوام نخواهد داشت / در خشونت های خیابانی صدای اعتراض مدنی به حاشیه می رود

علی ربیعی ‏دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری و سخنگوی دولت گفت: هدف طرح حمایت معیشتی با مدیریت مصرف سوخت، نه جبران کسری بودجه دولت، که جبران کسریِ حمایت از معیشت مردم، به ویژه اقشار کمتربرخوردار است.

ربیعی: گفته بودم خشونت بیش از دو روز دوام نخواهد داشت / در خشونت های خیابانی صدای اعتراض مدنی به حاشیه می رود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ربیعی گفت: من در نشست سخنگویی گفتم پدیده اغتشاشات بیش از دو روز دوام نخواهد داشت. احساس کردم مرزبندی میان اعتراض مدنی و خشونت ضد مردمی تعمیق شده است.

وی با تاکید بر اینکه جفای خشونت ها و اغتشاش های خیابانی این است که صدای اعتراض مدنی را به حاشیه می برد، گفت: این حاشیه رانی، خواست بدخواهان ایران و تروریست ها است.

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری اظهار داشت: دوگانه اعتراض یا اغتشاش، دوگانه گفت وگوی اجتماعی یا خشونت است اولی سبب پویش و دومی عامل فرسایش است. نخبگان، انجمن های علمی و احزاب می توانند پیشرو گفت وگو باشند. دست همه اهل گفت وگو را می فشاریم.

سخنگوی دولت گفت: حدود ۶۰ درصد خانوارهای ایران خودرو شخصی ندارند و مصرف بخش بزرگی از خودروداران روستایی و شهرهای کوچک هم زیر 60 لیتر در ماه است. این طرح به نفع هر دو این گروه بزرگ است که اکثر شهروندان ایرانند. هموطنان مان به خصوص این دو گروه، به مرور زمان، آثار مثبت آن را خواهند دید.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha