قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۲۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آزادی ۶۸ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد با حمایت حسینیان اردبیل

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری و نایب رئیس ستاد دیه ی استان گفت: ۶۸ تن از زندانیان جرایم غیرعمد و مالی باکمک جامعه ی حسینیان اردبیل آزاد شدند.

آزادی ۶۸ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد با حمایت حسینیان اردبیل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،   اردبیل، یوسف خدادادی در جشن آزاد سازی زندانیان که در سالن ملاقات زندان مرکزی اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: در سال جاری با مشارکت جامعه ی حسینیان اردبیل دومین همایش جامعه حسینیت اردبیل برگزار شد.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اردبیل افزود: تعداد ۶۸ زندانی جرایم غیرعمد و مالی با مبلغ محکومیت ۱۳میلیارد تومان با کمک جامعه ی حسینیان اردبیل با استفاده از ظرفیت های ماه محرم و صفر از زندان های استان آزاد و به کانون گرم خانواده های خود بازگشتند.

خدادادی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تعداد ۱۴۰ زندانی جرایم غیرعمد و مالی با مبلغ محکومیت ۲۷ میلیارد تومان با کمک خیرین و ستاد دیه ی استان از زندان آزاد شده اند.

نایب رئیس هیأت امنای نمایندگی ستاد دیه ی استان به مسئولان و خیرین این اطمینان را داد که تمامی کمک های آنان به صورت دقیق و هدایت شده و پس از سیر مراحل پژوهش و تایید هیأت امنای نمایندگی ستاد دیه ی استان به مددجویان پرداخت می شود.

وی اضافه کرد : در حال حاضر تعداد ۵۴۰ زندانی مالی در زندان های استان به سر می برند که فقط تعداد ۲۹۱ تَن از این زندانیان واجد شرایط دریافت کمک ستاد دیه ی استان می باشند.

گفتنی است در این مراسم مبلغ ۱۴ میلیون تومان توسط خیرین برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و مالی کمک شد.

- انتهای پیام/۳۴۶۳/۴۲۸

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha