قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۲۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قاچاق 20 میلیون لیتری بنزین خسارت بزرگی برای مردم است

امام جمعه شهرضا گفت: مصرف بی رویه و سرسام آور بنزین در کشور یک خسارت بزرگی برای مردم است، روزانه 20 میلیون لیتر بنزین قاچاق می شود که باید اصلاح شود و مصرف بنزین باید به حد معمول بازگردد.

قاچاق 20 میلیون لیتری بنزین خسارت بزرگی برای مردم است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام سید نعمت اله صالح امروز در شهرضا با محکوم کردن اغتشاشات اخیر و با تقدیر از مردم فهیم شهرضا و مسؤولان به ویژه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی در برقراری نظم و امنیت در شهرستان شهرضا اظهار داشت: با گران شدن قیمت بنزین در بسیاری از شهرهای ایران شاهد اغتشاش و درگیری هستیم، اما در شهرستان شهرضا هیچگونه حادثه تلخی و تجمعی انجام نشده است.

امام جمعه شهرضا با بیان این که مردم باید توجه کنند در مبارزه با استکبار جهانی و جنگ اقتصادی دشمن هستیم، افزود: در این مبارزه فراز و نشیب های بسیاری برای ملت به وجود می آید و مسؤولان باید به این نکته توجه کنند که مردم در فشار مشکلات اقتصادی و معیشتی هستند و به گونه ای برنامه ریزی کنند که فشار مضاعف و مشکلات جدید به مردم اضافه نشود.

وی با تأکید بر این که مسؤولان نظام دلسوز مردم هستند و برای رفاه و زندگی بهتر و رفع مشکلات مردم برنامه ریزی می کنند، گفت: ممکن است در این برنامه ریزی خطاها و مشکلاتی به وجود آید، اما حفظ انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران مهم ترین وظیفه مردم است.

صالح با بیان این که مردم مطمئن باشند اعتراض و انتقاد کردن حق طبیعی آن ها است، عنوان کرد: مردم باید بدانند دشمنانی داریم که در انتظار فرصت هستند تا خود را ظاهر کنند و از مشکلات مردم سوءاستفاده کنند، مردم باید صف خود را از دشمنان جدا کنند.

وی با اشاره به نقش ائمه جمعه در شنیدن مسائل مردم خاطرنشان کرد: امام جمعه موظف است مشکلات مردم را بیان و نسبت به آگاهی بخشی و بصیرت افزایی مردم تلاش کند تا دشمنان نتوانند در بین مردم نفوذ کنند.

امام جمعه شهرضا در خصوص سهمیه بندی بنزین یادآور شد: مصرف بی رویه و سرسام آور بنزین در کشور یک خسارت بزرگی برای مردم است، روزانه 20 میلیون لیتر بنزین قاچاق می شود که باید اصلاح شود و مصرف بنزین باید به حد معمول بازگردد.

انتهای پیام/63101/ج20/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha