قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۲۲۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معرفی جایگاه ام القرای جهان تشیع در «روز قم»

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم با اشاره فرارسیدن روز قم گفت: این روز بهترین فرصت برای معرفی جایگاه و ابعاد مختلف ام القرای جهان تشیع به عموم مردم در سطح ملی و بین المللی است.

معرفی جایگاه ام القرای جهان تشیع در «روز قم»

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مهدی کلانترزاده امروز در گفت وگو با در قم با تبریک فرارسیدن سالروز ورود حضرت معصومه(س) به قم و نامگذاری این روز به نام «روز قم» بیان کرد: ورود حضرت معصومه(س) به شهر قم برای شیعیان رویدادی تمدن ساز بوده و این مسئله موجب شده است که در این خصوص دینی بر گردن مردم قم باشد.

وی با اشاره به برنامه هایی که هر سال به این مناسبت اجرا می شود، یادآور شد: سال گذشته نامگذاری سالروز ورود حضرت معصومه(س) به نام روز قم به تصویب رسید.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قم با اشاره به اینکه امسال برنامه های روز قم در قالب 5 کمیته در دستور کار قرار گرفت بیان کرد: در خصوص فضاسازی تبلیغی در شهر قم و دیگر کلانشهرها اجرای فعالیت های جدی در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای معرفی روز قم در فضای مجازی و رسانه ها گفت: 23 کلیپ تولید شده به این مناسبت از طریق فضای مجازی در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

کلانترزاده با اشاره به اینکه روز قم بهانه خوبی برای معرفی ابعاد مختلف شهر قم از نظر گردشگری است گفت: از ظرفیت رسانه های دیداری، شنیداری و مکتوب برای اطلاع رسانی در خصوص برنامه های این روز استفاده شده است.

وی با اشاره به اینکه به مناسبت این رویداد فرهنگی همایش هایی در نظر گرفته شده است گفت: سالروز ورود حضرت معصومه(س) به قم مطلع این همایش ها و برنامه ها خواهد بود و این مراسم ها تا دهه فجر ادامه دارد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قم با اشاره به اینکه در قالب تور قم گردی زائران با جاذبه های شهر قم آشنا می شوند خاطرنشان کرد: در کمیته تبلیغات و همایش های برنامه هایی از جمله انجام تبلیغات محیط شهری، پوشش خبری، مستندسازی برنامه ها، اجرای دیدارها و همایش ها در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه امسال برای نخستین بار است که مراسم های روز قم برگزار می شود، خاطرنشان کرد: مدیریت شهری رسالت خدمت گذاری به شهروندان را در دستور کار دارد و در کنار وظایف ذاتی خود تقویت روحیه امید برای همشهریان را مورد توجه قرار داده است.

انتهای پیام/2258

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha